Jump to content

Genel sorunlarım

galatasaray

Recommended Posts

Admin panelinden siparişlerden sipariş veren kullanıcılara mail göndermek istediğimde aşağıdaki sorunla karşılaşıyorum.
E-posta şablonu yok /var/www/vhosts/siteismi.net/httpdocs/mails/tr/order_merchant_comment.txt
bU SORUNU HALLETMEM İÇİN ÇABA HARCAYAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM

selamlar yine sorularıma yeni bir tane daha ekleyerek yardımlarınızı bekliyorum. Bilen arkadaşların detaylı ve açıklayıcı yazmalarını bekliyorum.

presta shop içerisine entegre edilenilecek form modülü varmıdır. php ile yapılmış phpbb3 gibi site içerisinden müşteri veya diğer kullanıcıların benim belirlediğim konular çerçevesinde yazı yazmalarını bilgi edinmelerini v.s gibi konuları paylaşacakları bir eklenti.

arkadaşlar yine ben ve yanlız değilim yine sorularımla karşınızdayım. Bu seferki pdf içerisinde tükçe karakter sorunu yaşamam. Nasıl yapıldığını biliyor ve uyguluyorum ama hatam hala düzelmiyor. Nasıl yaptığıma gelince panel => seçenekler => PDF KODLAMAYI : İSO-8859-1 YAZI TÜRÜ: times yapmama rahmen Ayarlar başarı ile güncellendi demesine rahmen faturayı PDF olarak önizleme yaptığımda türkçe karakter sorunu yine çözülmediğini görüyorum. mesela ı yerine y yazması gibi. Bu hatayı tam olarak nasıl düzeltebilirm.....