Jump to content

vase projekty


superhero495

Recommended Posts

Prošel jsem všechny shopy a některé jsou graficky velmi povedené. Dokonce i u těch co sem dali své prvotiny. Ale můžu za sebe říct jen svůj pocit z estetického hlediska a důvěryhodnosti shopů jakožto potencionální zákazník, protože nic tak přitažlivého jako jsou pacipaci, mamejeradi, baby-bazarek, sedaci-pytle-vaky, nebo good drink sám rozhodně nedokážu vytvořit. Kolem svého shopu chodím po špičkách, jen sem tam si troufnu něco upravit a jsem rád, že je i přes své mouchy funkční a že vydělává.

Hm tak já jsem tady chválenej o tom ani nevím :-)
se asi červenám....
Jinak ta moje šablona vychází z free šablony a návrh od grafika stál 500Kč :-)
Zbytek sem dost poladil sám a kamarád....
Grafika byla navržená s ohledem na šablonu, prakticky se předělalo jen css a orázky v šabloně..
Link to comment
Share on other sites


Hm tak já jsem tady chválenej o tom ani nevím :-)
se asi červenám....
Jinak ta moje šablona vychází z free šablony a návrh od grafika stál 500Kč :-)
Zbytek sem dost poladil sám a kamarád....
Grafika byla navržená s ohledem na šablonu, prakticky se předělalo jen css a orázky v šabloně..

No vida, co se dá udělat z free šablony za 500Kč. I když grafik dodal pouze návrh ostatní je práce Tvoje a zřejmě erudovaného kamaráda. Soubor css je tak jediné do čeho bych se odvážně pustil, ale bez kamaráda nene.
P.S. Nechce být někdo mám kamarádem ? :-)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
...neni to pravé ořechové :-)
http://www.e-bizu.cz
Kde se berou lidi, co mají takové pohledné prvotiny? To byla má myšlenka při prvním pohledu, možná ovlivněna barvou obrázku s hřebíky k cekovému konceptu. Při rozkliku kategorie a produktu už to tak dobře nevypadalo. Černý background se jen vyjímečně hodí ke šperkům. Spíše je nevhodný pro jakékoliv stránky (mimo morbidních) Zboží je utopeno ve spleti výrazných barev. Mělo by vystupovat do popředí a poutat oko zákazníka. Míchá se tam přílíž mnoho barev, které k sobě vůbec neladí. Obrázky zboží jsou neostré. Určitě se hodí použít makro a detail. Technickou stránku webu jsem nezkoumal, na to jsou tu lepší kapacity.
Link to comment
Share on other sites

Také se přidám. Můjprvní e-shop je http://cajovna.kde-nakupujete.cz

Sorry, ale nejdřív bych to doladil a pak se chlubil!
Co je tohle:
Zakoupením tohoto produktu můžete získat 23 věrnostních bodů. Budete mít 68 bodů které mohou být přeměněny do voucheru 14Kč.
Při nákupu nad 500,-Kč POŠTOVNÉ ZDARMA!!!
Zboží zasíláme na dobírku prostřednictvím České pošty s.p. Připočítáme k ceně zboží poplatek za poštovné ve výši 70,-Kč. Balné a poštovné neúčtujeme při objednávkách nad 300 Kč

A to jsem na shop koukal tri minuty...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravím všechny Presťáky. Prosím o kritické poznámky k tomuto eshopu. O hodně chybách již vím a snažím se je odstranit. Zejména nekvalitní nebo zcela chybějící překlad. Víc očí ale více vidí, tak uvítám jakékoliv poznámky.

kamery.allelektro.cz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...