Jump to content

vase projekty


superhero495

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Díky pomoci jednoho známého se mě podařilo rozchodit můj shop

www.mamejeradi.cz



Pekná práca. Páči sa mi modul prihlasovania. Pekne pokope, v module. Škoda že já nemám takých známych :) Možno niekedy bude aj môj shop pekný...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Náš e-shop si můžete prohlédnout na adrese http://www.edu-shop.cz. Na úvodní stránce je vidět propojení s diskuzním fórem postaveným na phpBB v3 a vlastní modul (carousel) pro náhodné zobrazení produktů v e-shopu. Na adrese http://www.dosli.cz je pro změnu ukázka výpisu produktů z Prestashopu. Nové produkty v e-shopu a reklama vpravo.

Petr Slipek

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Autorka tím chtěla světu sdělit,
že OXID je další konkurenční Open aplikací jakou je i náš Presta Store nejspíš ;-P

OXID jako takový špatný není, jen je dosti osekaný, vše je nutné dokupovávat, kod je koncipován v dosti zvláštní struktuře, s čímž ostatně autoři počítají...!

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

Miluju přezíravý pohled na svět lidí s velkým autem a velkým monitorem. :-)

Ale vážně. Myslím, že web pro 1024x768 je stále ještě profesní nutnost. Neznám jediný větší portál nebo novinářský web, kde by lidi nutili koupit si větší monitor kvůli jejich webu.

Link to comment
Share on other sites

Ty seš dobrej s tím návodem :-)
Ještě tam naklestli šipky a popisy: Když kliknete tady otevře se Vám tohle, když támhle, tak tamto :-)

Za prví:
lidí co jedou na 1024je pořád dost, za druhý spousty lidí neví, že se dá velikost stránky upravovat(nehledě na to, že se deformuje písmo!!!!) a za třetí je ten návod podle mě blbost!!
Nedodělanej web s návodem na použití :-)
Spousta lidí uvidí že je web uříznutej, nenapadne je rolovat do strany, či zmenšovat stránku a hned odcházej!!!

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ale ked na priemernom mobile /Smartphone/ je rozlisenie 600x400, nevidím dôvod mať na desktope rozlíšenie 1024, keď aj mini notebooky s obrazovkou 11" majú rozlíšenie 1300 ... a tých pár percent, čo predsa len fičia na 1024, no hold buď budú skrolovať, alebo ...

ak dnes niekto fičí na 15" 4:3 monitore,a má problémy so zobrazením , žeby bol na vine web ? :)

Link to comment
Share on other sites

apacheba: Co kdyby jsi uznal, ze proste nemas pravdu. Furt budes obhajovat svoje polovicaty "reseni".

Promin, dal jsi sem odkaz aby lidi hodnotili, tak budu taky hodnotit. Web je katastrofa, nevim ani nechapu smysl toho webu - to jako prodavas stavebniny, domy, auta, vina, elektro, sperky, cistici prostredky atd.? Nezobrazuji se loga, miniatury produktu v kosiku, obrazky nedodelany, rozliseni ani nemluvim ...

Link to comment
Share on other sites

Ved práve preto som tu dal link, aby ste hodnotili, a hlavne uvítam negatíva, aspon viem v com sa mám zlepšiť, čo opraviť,
ale v čom nemám pravdu? aj Win7 je nahovno, ak ho chcem instalnut na Athlona 1300/ EDIT a k tomu zodpovedajucu zostavu spred 10 rokov/, ale to je jedno, rozlíšenie sme vyriešili,
nezobrazujú sa loga ? kde? /fakt neviem kde myslis / miniatúry v kosiku nemám nikde, naco ?

Link to comment
Share on other sites

skusal som, a nakoniec som zvolil toto, mozno niekto príde na multiweb, skusal som aj magnetto, no zatial u nás nepouzitelné...
tak som sa pohral s týmto, je mi jasné, že to nie je žiaden profi web, ani sa tak netvári, ale začať niekde treba,

Ináč privítam aj ďalšie negatíva, radšej karhanie od odborníkov, ako pochvalu od blba :)

Link to comment
Share on other sites

Mě to takhle přijde moc chaotický a vůbec nevím o co tam jde.
A to si troufám tvrdit, že ňákej pátek na netu jsem.
Co potom ty lidi, který v tom moc nechoděj.
Nabízíš levnější elektriku, na to budou slyšet lidi kolem 40-50let věku, pochybuju že se na tom webu takový lidi vyznaji..

Link to comment
Share on other sites

Nie je to celkom tak, starí šetria tak či tak, tam úspory nie sú tak evidentné/par € mesacne, / ja pri praci na pc už viac, ale nechcem to tu rozpitvávať, ked tak PM,
je tam toho dost, no chcel som nejaký portal, kde ked clovek pride, klikne na to, co ho momentalne zaujima. Taká bola predstava

Link to comment
Share on other sites

apacheba:

Rozliseni jsi vyresil? Jak? Navodem? To neni reseni ...

Predpokladam, ze jsi myslel Magento, pouzitelne je vsude, jen to chce tomu trosku rozumet. Ono, spoustu lidi Magento odezene kdyz zjisti ze v CR a SK neni tak dokonala podpora jako u PrestaShopu a neni tolik lidi co by jim pomohli pri opravach chyb. Ja jsem od Magenta opustil protoze Magento je silene pomaly.

V priloze mas ty veci o kterych jsem povidal.

32923_LncGIwnlfdX04wsStTno_t

Link to comment
Share on other sites

Mamejaradi.cz: Kdo Ti delal design? Spis by me zajimalo, jak by vypadalo u me razeni produktu jak mas ty tj. 3 produkty v jednom radku v ctvercovych oknech a ne jak ma presta obdelniky a na kazdy radek jeden produkt.


ktorý web myslíš ?

ináč, všetko som si robil sám, za občasnej pomoci " maníkov" tu na fóre, veľká vďaka všetkým, čo poradili
Link to comment
Share on other sites

... je mi jasné, že to nie je žiaden profi web, ani sa tak netvári ... privítam aj ďalšie negatíva, radšej karhanie od odborníkov, ako pochvalu od blba :)


V ponuke yezeni.sk je tvorba e-shopu na mieru (id_product=21), takze web by sa nemal tvarit amatersky. Po obsahovej (v ponuke sluzieb chyba uz len pozicovna ostepov a v produktoch okna na ponorku) a po technickej (rozlisenie pre monitor webmajstra, amaterska grafika, netestovane v majoritnych prehliadacoch, ...) stranke je to podpriemerny shop alebo portal alebo co to je ...

Okrem tipu Ctrl + koliesko, ktory si pridal na uvodnu stranu navrhujem pridat aj tip Ctrl + w na okamzite zatvorenie okna browsera. Odhadujem, ze by to vyuzilo viac navstevnikov ako fintu s kolieskom.

To bolo pokarhanie od blba. Viac uz k tomuto flame nemam co dodat.
Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

musim říct že některé shopy jsou opravdu dokonalé a presta v tom je opravdu těžko rozeznatelná.. Dokonalá práce..smekám.

Můj 1. počin..zatím ofiko neběží - Good Drink.

Dodělaný na 99%. (hlavně optimalizace IE 5, 6, Mozilla - nějak mi tam hapruje vzhled košíku nerozbaluje se Kategorie:o( )

Budu rád za připomínky a kritiku.

PS:
Skvělá práce českého fora. Moc vám všem děkuju.

Link to comment
Share on other sites

Dobrý den,

musim říct že některé shopy jsou opravdu dokonalé a presta v tom je opravdu těžko rozeznatelná.. Dokonalá práce..smekám.

Můj 1. počin..zatím ofiko neběží - Good Drink.

Dodělaný na 99%. (hlavně optimalizace IE 5, 6, Mozilla - nějak mi tam hapruje vzhled košíku nerozbaluje se Kategorie:o( )

Budu rád za připomínky a kritiku.

PS:
Skvělá práce českého fora. Moc vám všem děkuju.


Ten tvoj sa mi paci, velmi... :) klobuk dole
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Prošel jsem všechny shopy a některé jsou graficky velmi povedené. Dokonce i u těch co sem dali své prvotiny. Ale můžu za sebe říct jen svůj pocit z estetického hlediska a důvěryhodnosti shopů jakožto potencionální zákazník, protože nic tak přitažlivého jako jsou pacipaci, mamejeradi, baby-bazarek, sedaci-pytle-vaky, nebo good drink sám rozhodně nedokážu vytvořit. Kolem svého shopu chodím po špičkách, jen sem tam si troufnu něco upravit a jsem rád, že je i přes své mouchy funkční a že vydělává.

Link to comment
Share on other sites

Prošel jsem všechny shopy a některé jsou graficky velmi povedené. Dokonce i u těch co sem dali své prvotiny. Ale můžu za sebe říct jen svůj pocit z estetického hlediska a důvěryhodnosti shopů jakožto potencionální zákazník, protože nic tak přitažlivého jako jsou pacipaci, mamejeradi, baby-bazarek, sedaci-pytle-vaky, nebo good drink sám rozhodně nedokážu vytvořit. Kolem svého shopu chodím po špičkách, jen sem tam si troufnu něco upravit a jsem rád, že je i přes své mouchy funkční a že vydělává.


Lepsie by som to nenapisal, presne ako vravis, tiez sa sem tam snazim o nejake drobne upravy, nie moc velke, lebo potom by som zrejme mal problem nieco rzochodit co by som nejakou velkou upravou mohol pokazit :)
V tvojom shope ma zaujal modul NAVSTEVY ... nieco podobne sa snazim uz dlhsiu dobu, no vsetkosu to odkazy na pocitadla.
Vedel by si mi s tymto pomoct.

Dik

shop mojej drahej s ktorym sa trapim od fotenia produktov - po komplet administraciu a vlastne cely chod shopu je nam ne
www.violetkoralky.sk
Link to comment
Share on other sites

Moje projekty:
www.mariquitakids.sk
www.apoutletpoint.com


Ahoj, ten kids shop je celkem pěkný, jen má velkou nevýhodu. Máš hrozně pomalý hosting. Nebo je to problém jen u mě? Zhruba 5 vteřin se načítají stránky.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...