Jump to content

Vložení CMS do popisu produktu


fiat127

Recommended Posts

Existuje nějaká finta jak vložit cms do popis produktu? V CMS mám stránku Doprava a platba. Její obsah  bych rád zobrazoval v popisu některých produktů. Pokud by třeba pošta zdražila stačilo by změnit údaj v CMS a ne v popisu každého produktu.

Prestashop 1.5.6.2

Edited by fiat127 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

můžeš trošku víc rozepsat, co chceš kde přesně zobrazit? chápu, že v cms si vytvoříš stránku. do ní bys dal nějaký text... jakkoliv dlouhý a ten bys chtěl zobrazovat na stránce produktu... některých produktů... jak by to některých mělo být v praxi řešitelné? a uvědomuješ si, že v CMS máš více/méně plain text, kterému dáš tučnost, kurzívu, možná přidáš obrázek, ale bez bližší editace CSS s tím žádný zázrak neuděláš, jo?

 

myšlenka zajímavá, jen mi napiš, co přesně by to mělo dělat a jak bys určovat dané produkty. možná se nad tím blíž zamyslím a něco vyprodukuji :)

Link to comment
Share on other sites

Díky za reakci. Nerad bych aby někdo něco složitě programoval a ztrácel tím čas. Hledám spíš existující řešení, nápad nebo existující modul. Možná je má představa naprosto scestná. Představoval bych si to tak, že v popisu produktu vložím nějaký řekněme tomu třeba TAG s IDčkem požadovaného CMS článku a obsah tohoto článku se v tomto místě objeví. Něco jako kdybych použil HTMLácké IFRAME, díky němuž jsem schopen vložit stránku do stránky. Že v CMS je "plain text"? S tím počítám. Pokud dodržuju CSS stylování tak to nemůže být na škodu. 

Podobně jsou řešeny některé záležitosti v např. Joomla.

Snad jsem odpověděl na všechny tvé dotazy.

Link to comment
Share on other sites

Ano, odpověděl. Ne, neexistuje. Tedy alespoň jsem nikdy nic podobného neviděl. Presta nepracuje s shorcodes... jako např. wordpress, s joomlou jsem nikdy nepracoval. Pracuje se zavěšením (hooky). Takže když bys našel modul s možností přidání textového obsahu (takové existují) a v něm např. šlo zobrazit pouze na určených stránkách produktů (http://mypresta.eu/modules/front-office-features/html-box-pro.html - tento umí určovat stránky typu homepage - product - cms atd. ale asi ne přesně to, co potřebuješ. šlo by to ale doupravit), pak máš jednoduchou editaci textu na jednom stránku. Nicméně takto určený modul, jako ty vyžaduješ neznám.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...