Jump to content

Özellikli ürünler

ida21

Recommended Posts

anasayafada özellikli ürünler kısmında home kategorisindeki ilk 8 ürün gösteriliyor.. ürünlerdeki 10. sayfadaki bir ürünü göstermek için özellikli ürünlerde ne yapmalıyım.. ürüne yıklayıp sıralamada üste çekebiliyorum sadece elle ama 10. yada  20. sayfadaki ürün için bu mümkün olmuyor ... bu sorunu nasıl çözebilirim ? 

Ana sayfadaki ürünler zaten sizin seçtikleriniz ürünlerdir bununla ilgili işinize pek yararmı sanmam ama admin panelden > seçenekler > ürün seçeneklerine girin orada kategori pozisyonları var orada ürün adına göre veye son eklenen ürün numarasına göre diz diye seçenek var belki işinize yarar

yok hocam öyle değil ben istediğim ürünü panelde home kategorisinin ilk 8 ine taşımalıyım... yada özelikli ürünlerin çekileceği kategoriyi home dışında bi kategori olarak göstermeliyim ama nasıl yapılır bilmiyorum.. 

yok hocam öyle değil ben istediğim ürünü panelde home kategorisinin ilk 8 ine taşımalıyım... yada özelikli ürünlerin çekileceği kategoriyi home dışında bi kategori olarak göstermeliyim ama nasıl yapılır bilmiyorum.. 

Home kategorisinin dışında başka bir kategoriden çekmek mümkün değil. (özel modül veya çekirdek modifikasyonu hariç)

İşin açıkçası home kategorisinde de 20 sayfa (en az 2000 ürün yapar) ürün olması normal değil. 

Burada 15-20 güncel/öne çıkan ürün olmalı. Diğer ürünler diğer kategorilerde olmalı. 

Yine de bu şekilde kullanmak istiyorum derseniz, veri tabanında sıralamasını değiştirebilirsiniz ama en az 20 sayfa sürüklemek kadar zor olur.