Jump to content

Imaginea produsului mai mare


Setu

Recommended Posts

Salutare la toti
Vreau sa stiu daca a reusit cineva sa faca ca atunci cand apesi pe un produs ,imaginea sa apara mai mare decat este acum ?
Mi-ar fi foarte folositor la site-ul meu.














RESPECT pentru toti cei care se implica pe acest forum !

Link to comment
Share on other sites

am incercat sa pun 650/650 dar cand ii dau regenerate imi da eroare de pagina. am revenit la dimensiunile default si tot imi da eroare de pagina:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Link to comment
Share on other sites

acum am aflat ca chiar daca imi dadea eroarea aia de mai sus imaginea se redimensiona. am facut-o 650/650 dar am observat ca ea e scalata 434px/434px
deci de aici e problema , eu pot sa fac dimensiunea la imagine 800px/800px ca ea ramane scalata la 434px/434px
de buba e de la scalare imagini. de unde o modific ? stie cineva ,parca in BO nu am vazut de unde.
multam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...