Jump to content

Pływające okno na stronie głównej sklepu


Recommended Posts

Witam.

Mam pytanie! Czy ktoś spotkał z jakimś darmowym modułem który utworzy pływające okno na stronie głównej? na przykład: http://motolp.pl/plywajaceokno.html

 

Potrzebuje takie okno aby osoby wchodzące do sklepu "na dzień dobry" przeczytały umieszczoną tam informację, a po jej przeczytaniu mogli okno zamknąć.

 

Ewentualnie jeśli nie ma takiego modułu to czy i gdzie mogę wkleić taki kod [najlepiej html - nie znam php] aby presta się nie "wysypała". Kiedyś grzebałem w kodach [coś dodałem do kodu] i sklep się już nie ładował nawet po usunięciu tego dodanego fragmentu kodu.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie to pierwsze rozwiązanie najbardziej by mi odpowiadało (proste w konfiguracji) tyle ze ten moduł cookies już mam zainstalowany więc drugiego tego samego modułu nie chce dodać; próbowałem zmieniać nazwy itp ale po załadowaniu wywala błędy.

 

Druga opcja nie do końca się sprawdza bo po dodaniu kodu pływającego okna moduł i tak zapisuje pierwotny tekst "<p>enter the code here</p>" zamiast tekstu który wpisze.

Link to comment
Share on other sites

ten drugi moduł /imp_cookies/ nie sprawdza się ponieważ nie ma za dużo możliwości... można tylko tekst wpisać... zdjęć nie można dodać poza tym edytowanie przycisków wymaga konieczności grzebania w kodzie.

 

Poza tym chyba 2 moduły tego typu: cookies sie "gryzą" bo albo jeden sie pojawia albo drugi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...