Jump to content

Zákazník se nemůže zaregistrovat


maposka

Recommended Posts

Mám velký problém - dostala jsem zprávy od zákazníků, že se nemohou zaregistrovat - hlásí to tuto chybu :

 

Je zde 3 Chyba(y):
Země nemůže být načtena s address->id_country
Neplatná země
ID země je vyžadováno.

 

Při tom země je zadaná.....

 

Může mi prosím někdo poradit??  POMOOOOC.

 

Moc díky

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mám velký problém - dostala jsem zprávy od zákazníků, že se nemohou zaregistrovat - hlásí to tuto chybu :

 

Je zde 3 Chyba(y):

Země nemůže být načtena s address->id_country

Neplatná země

ID země je vyžadováno.

 

Při tom země je zadaná.....

 

Může mi prosím někdo poradit??  POMOOOOC.

 

Moc díky

 

Zkoušel jsem registraci přes odkaz v hlavičce v prohlížeči Chrome a vše proběhlo vpořádku.

Link to comment
Share on other sites

No, já jsem registraci změnila na standardní - před tím jsem měla registraci na jedné stránce a tam to nefungovalo.. tak snad to tady vydrží..ale stejně by mě zajímalo kde je chyb a  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

No, já jsem registraci změnila na standardní - před tím jsem měla registraci na jedné stránce a tam to nefungovalo.. tak snad to tady vydrží..ale stejně by mě zajímalo kde je chyb a  :rolleyes:

 

Chyba bude zřejmě v šabloně, kterou používáte. Vyzkoušel bych, jestli vše funguje se základní šablonou (musíte vymazat mezipaměť prohlížeče a to opravdu důkladně včetně javascriptu a cookies). Jsem si jistý, že vše bude fungovat a potom se obrátit na výrobce šablony ve vašem připadě Themeforest, který by měl chybu opravit nebo případně vrátit peníze pokud byla šablona opravdu určena na verzi Prestashopu, kterou používáte.

Link to comment
Share on other sites

Pro jakou verzi Prestashopu je šablona oficiálně určena ?

Máte pořád stejnou verzi Prestashopu jako předtím nebo jste provedla upgrade na novější verzi ?

 

Jak jsem již zmínil šablona, kterou jste si zakoupila je pro určitou verzi Prestashopu, pokud máte jinou verzi Prestashopu, než pro kterou byla šablona určena máte dvě možnosti buď požádat výrobce o aktualizaci nebo šablonu upravíte tak, aby fungovala pro novější verzi Prestashopu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...