Jump to content

Nazwy kategorii wyświetlane na stronie głównej


Recommended Posts

Witam.

 

Mam problem z wyświetlaniem się nazw kategorii w górnym pasku. Nazwy zachodzą na siebie, lub nie są wyświetlane do końca (występują trzy kropki "..."). Prosił bym o nie pisanie w sprawie skrócenia nazwy kategorii, ponieważ nazwy kategorii nie można inaczej zapisać, muszą zostać jak są. Starałem się szukać podobnego problemu, lecz niestety nie znalazłem. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@vekia

zwróć uwagę na litery Ł, E - mocno różnią się od czcionki, a jak otworzysz podane kategorie, zobaczysz że podkategorie znajdujące się tam nachodzą na siebie lub nie są do końca wyświetlane (oczywiście chodzi o nazwy) :)

Link to comment
Share on other sites

1. O wyświetlaniu polskich fontów już było na tym forum.

 

2. W katalogu szablonu plik category.tpl linia 90:

<h5><a class="subcategory-name" href="{$link->getCategoryLink($subcategory.id_category, $subcategory.link_rewrite)|escape:'html':'UTF-8'}">{$subcategory.name|truncate:25:'...'|escape:'html':'UTF-8'|truncate:350}</a></h5>

 

Zrób truncate np 500 i będzie dobrze :)

 

Edit:

I można skasować: '...'

Edited by Yabber (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@vekia

zwróć uwagę na litery Ł, E - mocno różnią się od czcionki, a jak otworzysz podane kategorie, zobaczysz że podkategorie znajdujące się tam nachodzą na siebie lub nie są do końca wyświetlane (oczywiście chodzi o nazwy) :)

 

 

przypomnę:

 

 

Mam problem z wyświetlaniem się nazw kategorii w górnym pasku. Nazwy zachodzą na siebie, lub nie są wyświetlane do końca (występują trzy kropki "...")

nazwy ani nie nachodzą na siebie, ani nie ma nigdzie trzech kropek

Link to comment
Share on other sites

/themes/default-bootstrap/css/category.css

 

#subcategories ul li .subcategory-name {
    color: #555454;
    font: 600 18px/22px "Open Sans",sans-serif;
    text-transform: uppercase;
}
 
Skasuj:  font: 600 18px/22px "Open Sans",sans-serif;
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...