Jump to content

1.6 için "Üst Yatay Menu" yalnızca ana kategori gösterimi.

Recommended Posts

Merhaba,

Arkadaşlar 1.6' da üst yatay menü derinlik ayarı nasıl yapılıyor. Ben yalnızca ana kategorileri gösterecek bir derinlik ayarı yapmak istiyorum. Yani "Bilgisayar" kategorisi olacak ama, notebook, yazıcı, monitor, oem gibi alt kategorileri göstermeyecek. Kategorilerin bir çoğu aynı sayfada gözden kayboluyor. Buda güzel bir şey değil bence.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

post-770415-0-72018700-1398669716_thumb.jpg

Edited by Oktay (see edit history)

Şahin bey cevap için teşekkürler.

Kategorileri menu çubuğuna eklemek istemiyorum. Kategoriler sekmesi içinde yalnızca ana kategorilerin gözükmesini istiyorum. Her kategoride bir de resim olacak şekilde 20 tane ana kategori olacak. 20 tane kategorinin alt kategorilerini gösterince menu aşağı doğru uzayıp gidiyor bir daha scrool yapmak zorunda kalacak insanlar. 

Aşağıda Vekia nın ve bir arkadaşın verdiği kod eklentisi var ama Vekia' nın verdiğinde resimler çıkmaz oldu. Başka problem yok.

http://www.prestashop.com/forums/topic/326647-how-can-i-edit-to-top-horizontal-menu-without-subcategories/

naçizane fikrim kendinize gelişmiş özellikleri bulunan ücretli bir şablon alın, böyle modifiyelerle fazla bir yere ulaşamazsınız.....

ayrıca default şablon tasarımı kötü bir şablondur...sitenizde bu acıkça görünüyor...karmakarışık bir site gibi görünüyor...

Edited by Şahin YILDIZ (see edit history)

naçizane fikrim kendinize gelişmiş özellikleri bulunan ücretli bir şablon alın, böyle modifiyelerle fazla bir yere ulaşamazsınız.....

ayrıca default şablon tasarımı kötü bir şablondur...sitenizde bu acıkça görünüyor...karmakarışık bir site gibi görünüyor...

Evet bence de özel bir tema alırsanız daha rahat edersiniz, çoğunun içerisinde özel menü modülü de mevcut zaten.

iyi çalışmalar

• Create New...