Jump to content

Kolejne strony danej kategorii nie ładują się 


Niussia

Recommended Posts

Witajcie,

 

problem jak w temacie. Produkty dodane. Klikając w tagi - produky wyświętlają się prawidłowo. Nie działa jednak wszukiwanie po producentach i nie da się przejść do kolejnej strony w kategorii (niekończący się komunikat "ładowanie..").

 

Z pewnością jest tam mnóstwo rzeczy, które jeszcze nadają się do poprawienia albo za które nawet się jeszcze nie zabrałam. :)  Utknęłam jednak na tym i nawet nie wiem jak mam szukać rozwiązania . Jestem samoukiem, z prestą dopiero się zapoznaję i eksperymentuję sobie, na razie poruszam się mocno po omacku.

 

 

 

http://www.wyspa1.home.pl/sklep

 

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam,

Ania

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za ekspresową odpowiedź, ale nadal niewiele mi to mówiło... :) Chodzi o prawda dostępu do plików?

Zaczęłam grzebać w module, filtrowanie i paginacja działa, ale chyba nie o to do końca Tobie chodziło.

Link to comment
Share on other sites

chodzi o to, że home to najgorszy z możliwych wyborów jeżeli chodzi o hosting :P

I problem którego doświadczasz jest związany min. z tym.

 

 

wspomniałem o pliku

http://www.wyspa1.home.pl/sklep/modules/blocklayered/blocklayered-ajax.php

 

spróbuj to otworzyć zobaczysz 403 forbidden.

oznacza to, że uprawnienia (CHMODY) dla tego pliku (pliku! nie ustawień w back office) są nieprawidłowe.

 

nie wiem jakie hosting home.pl ma widzimisię dotyczące plików .php

wszystko co musisz zrobić to nadać te ichnie odpowiednie uprawnienia dla tego pliku 

np. poprzez połączenie FTP

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dlatego napisałam, że pewnie nie o to chodziło, bo 403 nadal jest chociaż filtrowanie działa. :)

Home zawsze jest przedstawiany jako najgorszy hosting :P Już się przyzwyczaiłam chociaż jakoś zawsze problemy się rozwiązywały i jak coś trzeba zmienić to oni nie robią problemów, sami też często i gęsto byli w stanie mi pomóc jak coś się działo przy joomli. Presta jest dla mnie zupełnie nowa także nawet nie wiem jeszcze co za co odpowiada.

 Zmieniałam chmody już na 644 (gdzieśtam znalazłam na forum podobny problem), ale to nic nie dało. Zapytam w takim razie w home. Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Czekam na odpowiedź od home. Sęk w tym, że paginacja i filtrowanie działają teraz... lekko zamula, ale już nie ma ciągłego komunikatu ładowanie tylko normalnie przechodzi do następnych stron. Z praktycznego punktu widzenia więc problem się rozwiązał, z technicznego pewnie niekoniecznie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Czekam na odpowiedź od home. Sęk w tym, że paginacja i filtrowanie działają teraz... lekko zamula, ale już nie ma ciągłego komunikatu ładowanie tylko normalnie przechodzi do następnych stron. Z praktycznego punktu widzenia więc problem się rozwiązał, z technicznego pewnie niekoniecznie. ;)

 

z tym, że ja tam nie widzę filtru bloków nawigacyjnych.

został wyłączny? jeżeli tak to jest to odpowiedź na to, dlaczego działa, bo plik z 403 forbidden nie jest wykorzystywany do ładowania treści ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale paginacja działa :D

Nie, nie wyłączałam go - przynajmniej nie świadomie. Ale jest włączony, powinien się wyświetlać w lewej kolumnie, ale go nie ma.

 

Wiem, że powinnam nowy temat utworzyć, ale tak na szybko... możesz mi powiedzieć jaki to jest typ zdjęcia wyświetlany jak wejdę na stronę kategorii... próbuję zrobić tak, by wszystkie zdjęcia produktów mialy taką samą wysokość, ale nijak to nie wychodzi i rozmiar, który tam jest w kodzie (270) nijak nie pasuje to żadnego z tych typów, które mogę sobie definiowac w back office.

Link to comment
Share on other sites

ok, z tego, co widzę powinien to być home_default, ale tam jest klasa class="replace-2x img-responsive" width="270" height="270"
Poszukam tego i pogrzebię tam :) Uwielbiam się tak babrać w nieznanym kompletnie środowisku :D
 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...