Jump to content

Neustale odhlašování v AdminCatalogu


JaSHin

Recommended Posts

Zdravím, mám závažný problem v BO. Kdyz si kliknu na katalog a vidim tam vytvorene kategorie. Nejakou si otevru.. tak se me zobrazi zbozi na nekolika stranach. Kdyz kliknu na druhou stranu tak me to hodi zase na uvodni stranu kategorii. Zkousel jsem nahrat AdminCatalog.php z verze 1.2.1 a to kupodivu funguje ale nastala druha chyba. Kdyz kliknu na druhou stranu tak se me zobrazi zbozi na druhe strane ale jakmile dam F5 (refresh) nebo kliknu na nejake zbozi tak me vyskoci obrazovka na prihlaseni. Trosku jsem zkoumal cim to je a zjistil jsem ze jedina chyba co je ze to do URL vepise "login.php?redirect=" takze vznikne adresa http://kostymy-karneval.cz/admin*****/login.php?redirect=index.php?tab=AdminCatalog&id_category=30&token=9d474 ... Kdyz si tu adresu nakopiruje a jen odstranite to "login.php?redirect=" znovu se prihlasite a nakopirujete do prohlizece tak vam nabehne to zbozi na ktere jste predtim klikni a odhlasilo vas to. Mohl by me nekdo prosim pomoct s timto problem. Jeste bych dodal a nevim jestli to s tim ma neco spolecneho pri prihlasovani me to pise:

Došlo k 1 chybě:
Path is not the same between your browser and you server :

- Server:
admin755/login.php

- Browser:
kostymy-karneval.cz/_/admin755/login.php

Predem dekuji za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...