Jump to content

Pri zmazani vyrobcu (manufacter), dopravcu alebo produktu nezmaze obrazky


imperator

Recommended Posts

Prisiel som na to pri backuper presty
ak si vytvorim noveho vyrobcu (manufacter) a stareho zmazem - novemu prideli nove id a tym padom neprepise stare obrazky ktore tam ostavaju...to iste sa stava tusim aj pri dodavateloch pripadne pri dopravcoch a mam pocit ze aj pri produktoch...stale sa generuju nove ID tychto poloziek a tym padom aj obrazky uklada po dalsimi id no tie stare pri vymaze nezmaze....

neviete co s tym ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
nikto nic ?


Vymazaním nesprávneho obrázku a nahraním nového sa Ti to nezmení?

Pre istotu ešte pozri cez FTP či ti povoľuje zmeniť oprávnenie na tých starých obrázkoch.

Mne sa toto stalo po presune stránok na iný server.
Link to comment
Share on other sites

ja som myslel skor to ze ak zmazem dodavatela s id 1 a nahodim noveho tak ma dajeme tomu id 4
takze na serveri ostane obrazok stareho dodavatela ktory uz ale nie je v databaze...

to iste mam aj s produktami aj ked tam si niesom uplne isty...
ide o to ze ak by som zmazal 100 vyrobkov a dalsich 100 novych nahodil tak mi tam ostanu stare obrazky... (ak sa mylim tak to minimalne plati pre dodavatelov alebo dopravcov

Link to comment
Share on other sites

Je to tak. Staré obrázky PS necháva je ich potrebné vymazať manuálne cez FTP klienta. Aj mne to robí šarapatu pri aktualizácii alebo presune stránok sa objavujú ešte aj vzorové obrázky z prvotnej inštalácie a priraďuje mi ich k tovaru, výrobcom a pod.

Link to comment
Share on other sites

skusim spisat vsetky problemy co som tu nahadzal na forum a hodim to na eng forum...podla mna to je dost velky bug...
jedine ze by som stale pouzival import...stare by sa zmazali a prehrali novymi aj s novymi obrazkami...ale import s obrazkami som neskusal
ide to v pohode ? videl som vela uzivatelov ktori s tym mali problemy

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...