Jump to content

Górne menu


Recommended Posts

Witam

 

- Prestashop 1.6.0.5

- Standardowy modul zainstalowany przy instalacji

 

Chciałbym zmodyfikować górne menu.

Standardowo kategorie wyswietlają się tak że po najechaniu kursorem na kategorie w menu ukazują się Podkategorie wraz z podkategoriami podkategorii (takie jakby drzewo drzewo).

Chciałbym to zmodyfikować tak aby po najechaniu kursorem ukazywały się tylko kategorie z tego samego poziomu zagnieżdzenia, a po najechaniu na tą kategorie ukazywały się podkategorie z tej podkategorii itd.

Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

a jak to sobie wyobrażasz, gdzie te subkategorie miały by się wyświetlać? menu subkategorii jest rozciągnięte na całą szerokość, i tak też będą wyświetlać się subkategorie przesłaniając całe drzewo.

 

o ile ukrycie subkategorii to nie problem (szczegóły tutaj: http://cart-help.com/topic/66-hide-subcategories-in-horizontal-top-menu/ ) to już wyświetlanie się subkategorii po najechaniu na "rodzica" w templatce z 1.6 będzie problemem

 

to czego szukasz, to chyba rozwiązanie podobne do tego jakie jest w prestashop 1.5

tak?

Link to comment
Share on other sites

właściwie to masz racje, efekt który chciałbym osiągnąć  można uzyskać z tej wersji modułu menu górnego ;)

 

teraz jak to osiągnąć?

 

poprzez modyfikację czy poprzez import tego modułu z 1.5 do 1.6 (czy to będzie stabilne?)

Link to comment
Share on other sites

a jak to sobie wyobrażasz, gdzie te subkategorie miały by się wyświetlać? menu subkategorii jest rozciągnięte na całą szerokość, i tak też będą wyświetlać się subkategorie przesłaniając całe drzewo.

 

o ile ukrycie subkategorii to nie problem (szczegóły tutaj: http://cart-help.com/topic/66-hide-subcategories-in-horizontal-top-menu/ ) to już wyświetlanie się subkategorii po najechaniu na "rodzica" w templatce z 1.6 będzie problemem

 

to czego szukasz, to chyba rozwiązanie podobne do tego jakie jest w prestashop 1.5

tak?

Witam

Mój problem jest taki że dodaję kategorie i na górnym menu mi się nie wyswietlają tylko w footer.

Co trzeba z edytować by to samo menu wyswietlało się w górnym - chodzi mi o strukturę menu.

u góry mam tylko women i tyle.

Proszę o pomoc

 

Znalazłem to się edytuje osobno w Module górnego menu

Pozdrawiam Jakub

Skonfiguruj moduł "Górne menu poziome Edited by cy5 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

powiedz mi proszę:

1) jak spowodować aby nazwy podkategorii miały tło na całej swojej długości - jak widać podkłady na aluminium /ocynk/ miedź nie mieści się

 

2) w którym miejscu zmienić kolor tła i czcionki dla kategorii głównych tam gdzie mam podkłady, farby, lakiery

 

3) jak usunąć napis Kategorie który jest zaraz nad menu? 

 

4) jak usunąć podkategorie podkategorii?

 

używam kodu z pliku jaki udostępniłeś na dropboxie...

post-828305-0-05149800-1417263863_thumb.jpg

Edited by ttomekb (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...