Jump to content

Hírlevél leiratkozó link


wilbury

Recommended Posts

Jobb híján az is megoldás, hogy a hírlevél aljára beraksz egy mondatoz, mégpedig azt, hogy:

A hírlevélről való leiratkozáshoz kattintson ide.

Ezt meg belinkeled: mailto:[email protected] -ra. Innentől az ember beírja, hogy Leiratkozik, te meg kiveszed a pipát a neve mellöl admin felületen. Tudom, hogy az automatikus leiratkozás elegánsabb, de addig ez is megteszi. :)

 

Pont ma kaptam egy kéretlen levelet, amin így lehetett leiratkozni, ezért jutott az eszembe. :)

Edited by DarlaX (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Van egy free modul: newsletteradmin

Ennek van egy linken keresztüli leíratkozás funkciója.

Ki kell próbálni és lemásolni a linkjét :) 

(én nem használom, ezért nem tudom most kipróbálni)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

És ha kiküldesz vele magadnak egy levelet?

A levél sablonba be lehet tenni egy %UNSUB% változót.

Nézd meg, hogy milyen linket kapsz.

 

Ezt a linket szerintem más levélbe is beleteheted (amit nem a newsletteradmin modullal küldesz ki). Ahhoz hogy ez működjön néhány feltételnek teljesülnie kell, de ha szerencséd van és a modul be van kapcsolva, akkor az adott linken ugyanúgy leiratkoztatja a személyt a listáról.

 

...vagy használd küldésre is ezt a modult és meg van oldva :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Köszi, közben magam is megtaláltam. Beleillesztve a levélbe, majd ráklikkelve a kész hírlevélben a linkre, szép üzenet jön, plusz levél is, de mintha nem hajtotta volna végre, és továbbra is fel vagyok iratkozva.

 

Ennek ellenére küldésre tök jó a modul!

 

Az a link nem használható más levélben egyelőre, mert nem egészen világos számomra a felépítése. Minden usernél nem triviálisan más és más.

 

Van még egy érdekes baja a dolognak: divatos dolog, hogy a "hírlevelet megtekintheted a weben is" funkció. Elvileg ezt is támogatja a modul. Van egy %LINK% változó, de beillesztés utánoda is valami unsub linekt másol be a progi. Meg kéne néznem a kódot, de most nincs erőm rá...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...