Jump to content

Zmiana stylu produktu (hover)


Recommended Posts

Witam,

 

korzystam z presty 1.5.4.1 na szablonie default przerobionego lekko pod siebie.

 

Otóż na stronie głównej i nie tylko chciałbym aby po najechaniu myszką na produkt (wyświetlanie produktów w siatce) aby zmieniał się kolor opisu , nazwy produktu oraz cena wraz z paskiem na kolor np. czerwony. Problem wydaje się bardzo prosty jednakże jak wiadomo błąd tkwi w szczegółach a niestety nie potrafię do tego dojść.

 

Dodatkowo nie potrafię aby lista producentów była wyświetlana w siatce.

 

Link do sklepu: ps.allday.pl

 

Link to comment
Share on other sites

W tym momencie na stronie głównej kolor opisów produktów zmienia się, jeśli chodzi o kolor ceny, wraz z paskiem (jeśli dobrze wywnioskowałem, że o ten Ci chodzi, to wstaw w homefeatured.css

#featured-products_block_center .price_container:hover{color: #CC0000; border-bottom: 4px solid blue;}

Kolory pozmieniaj na wlasne. Powinno zadziałać.

 

 w przypadku karty produktu (produkt), aby zmienić kolor opisu, spróbuj:
 

.ete ul li:hover{color: #CC3300}
Edited by konrad1cs (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

instrukcja jest poprawna, jednak jeżeli najadę na zdjęcie produktu to już w tym momencie chciałbym aby nazwa produktu, krótki opis oraz cena wraz z tym paskiem zmieniła się z koloru szarego na czerwony.

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzięki za pomoc już analogicznie zrobiłem w produktach wyświetlanych w poszczególnych kategoriach.

 

Tylko mam błąd do którego nie mogę dojść klikając w producentów mam ich ponad 100 i wszyscy wyświetlają się na jednej stronie mimo iż paginacja pokazuje 11 stron. Grzebałem w ustawieniach produktów w wyświetlaniu było 10 ustawiłem na 12 , jednak rozsypała się jakimś cudem strona z producentami.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...