Jump to content

Anasayfa Slayt // Üst Yatay Menü[ÇÖZÜLDÜ]

enginnozcan

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar

Anasayfadaki slaytların genişliği 779 gözüküyo. Bunu arttırmam mümkün müdür? modüles/homeslider/homeslider.php den  width : 970 yaptım ama bir değişiklik olmadı 

ikinci bir konu ise üst yatay menüdeki yazıları ortalayabilir miyim? Sağ tarafta boşluk kalmasını istemiyorum 

post-778767-0-26872700-1396799191_thumb.png

Edited by enginnozcan (see edit history)

Merhaba arkadaşlar

Anasayfadaki slaytların genişliği 779 gözüküyo. Bunu arttırmam mümkün müdür? modüles/homeslider/homeslider.php den  width : 970 yaptım ama bir değişiklik olmadı 

ikinci bir konu ise üst yatay menüdeki yazıları ortalayabilir miyim? Sağ tarafta boşluk kalmasını istemiyorum 

Evet değiştirebilirsiniz.

Modüller-Anasayfanız İçin Resim Slaytı

Modülüne giriniz ve oradan değiştirebilirsiniz.

Tabiki resimlerinizin boyutlarınıda ona göre ayarlamanız gerekli

İkinci konu biraz zor iş, değiştirilir ama temanın ayarları ile oynamak gerekli.

Uğraşmanızı tavsiye etmem.

Edited by dmsmarket (see edit history)

Evet değiştirebilirsiniz.

Modüller-Anasayfanız İçin Resim Slaytı

Modülüne giriniz ve oradan değiştirebilirsiniz.

Tabiki resimlerinizin boyutlarınıda ona göre ayarlamanız gerekli

İkinci konu biraz zor iş, değiştirilir ama temanın ayarları ile oynamak gerekli.

Uğraşmanızı tavsiye etmem.

Aynen söylediğiniz gibi Max Genişliği 970 yaptım. Daha sonra genişliği 970 pixel olan resim ekledim fakat değişiklik olmadı malesef. kod kısmından homeslider.php içerisindeki width kısmından da değiştirdim . yine değişmedi . 

Aynen söylediğiniz gibi Max Genişliği 970 yaptım. Daha sonra genişliği 970 pixel olan resim ekledim fakat değişiklik olmadı malesef. kod kısmından homeslider.php içerisindeki width kısmından da değiştirdim . yine değişmedi . 

Slaytın sağında bulunan resimlerden kaynaklanabilir, onları pasif yapın öyle deneyin.

O zaman sorun tema ayarları ile alakalı, temada değişiklik yapmak gerekli,

Yada

Menüden

Modüller-Pozisyonlar

Bölümüne giriniz, Sağ tarafta Canlı Düzenlemeyi Çalıştır yapınız, açılan ekranda istediğiniz resimleri kaldırınız, resim boyutları ile oynayınız,  birde böyle deneyiniz

Edited by dmsmarket (see edit history)