Jump to content

Klient podgląda statystyki


Recommended Posts

Witam,

jeden z klientów mojego sklepu również angażuje się w sprzedaż towaru, chciałby sprawdzać statystyki sprzedawanych przez siebie rzeczy. Szukam rozwiązania, aby po zalogowaniu do panelu admina miał dostęp do statystyk na maksymalnie ograniczonych prawach, dużo słabszych od sprzedawców. Oczywiście nie może podglądać sprzedaży innych towarów. Jedynie swoich.

 

Na forum nie znalazłem podobnego problemu.

 

Czy któryś z modułów potrafi takie rzeczy?

 

Ewentualnie czy spotkaliście się z osobnym oprogramowaniem, które podpiąłbym pod bazę danych mojego sklepu, gdzie klient po zalogowaniu mógłby podglądać jedynie tabelę product_sale.

Tam dałbym mu dostęp tylko do wybranych id_product'ów.

Pozdr!

Link to comment
Share on other sites

niestety system uprawnień w prestashop jest dość ograniczony, tj. możesz przydzielić uprawnienia do oglądania "działów" strony, a nie jej elementów, stąd w obecnej sytuacji jest to niemożliwe, niestety nie spotkałem się również z żadnych oprogramowaniem które pozwalałoby na zastosowanie takich ograniczeń.

 

jest to "ten typ" modyfikacji / ulepszeń który wymaga modyfikacji kodu, lub też utworzenia osobnego modułu który pozwoliłby partnerowi podglądnąć wyłącznie wybrane statystyki.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...