Jump to content

(Vyriesene) Problem s registraciou, HELP FOR NOOB


prsut

Recommended Posts

Ahojte,
ak sa registruje novy zakaznik, (presta 1-2-4-0 so slovencinou), tak ked nepise priezvisko VELKYMI PISMENAMI, tak dojde k chybe pri registracii. Zakaznik sa v skutocnosti zaregistruje do DB, ale jeho adresa nie.
Ak to skusim pisat KAPITALKAMI, tak je vsetko OK.
Kde moze byt chyba ???

Dakujem...

Link to comment
Share on other sites

A neprepisuje Ti priezviská pri písaní na veľké písmená? Lebo priezviská Presta prepisuje na veľké písmená a s týmto problémom som sa nestretol.
Na niektorom fóre (Českom alebo Slovenskom) som videl diskusiu o odstránení prepisovania priezvisk na veľké písmená, skús to pohľadať možno Ťa nakopne.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hmmm, vtedy som skusal uplne vsetko - nebolo to velkymi pismenami...
preinstaloval som vsetko, prestu aj db - nic.
Potom som si spomenul, ze som menil nastavenie Administracia - nastavenie - priatelske odkazy.
Ked som ich vypol, pozrel som do .htaccess (tam by potom nemalo byt takmer nic) tak sa to rozbehlo.
Najviac ma mylilo to, ze som nevedel identifikovat problem, lebo na lokali mi vsetko islo.

Link to comment
Share on other sites

"prsut":http://www.prestashop.com/forums/member/39464/prsut/ napíš prosím Ťa do názvu topicku že [VYRIEŠENÉ]

Nebolo by zlé keby to tu vyzeralo ako ozajstné fórum, kde sa ľahko hľadajú témy. Teraz keď sa chceme niečo dozvedieť musíme prečítať siahodlhý dialóg s tromi aj viacerými problémami v jednej vetve a pritom ani nevieme či už bol problém vyriešený.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...