Jump to content

e-mail cím megrendelésekhez


looksha

Recommended Posts

Valószínűleg egyszerű dologban kérek tanácsot, én viszont nem találom a megoldást. A megrendeléseket egy általam megadott (gmail-es) címen szeretném kezelni, de a Back office felületen nem találom, hogy ezt hol lehetne beállítani. Egyáltalán lehet itt, vagy a szerveren kell valamit megoldani?

Link to comment
Share on other sites

Igen, mint kezelő felület, nekem sokkal jobban bejön a Gmail. Beírom a megrendelő nevét, pl személyes átvételnél, és már látom is, hogy mit rendelt. Tehát azt szeretném beállítani, hogy a megrendelés megérkezzen a gmail fiókba. Így a backoffice-t sem kell egész nap nyitva tartanom

Link to comment
Share on other sites

Elmesélek egy viccet, bár lehet, hogy ismeritek. A szuper vonat egyszer csak megáll a sivatag közepén és mindenki tehetetlen. A mozdonyvezető végső kétségbeesésében megkérdezi a vonaton utazó Bill Gates-t, hogy van-e valami ötlete? Bill a következőt feleli. Nem tudom a hiba okát, de szerintem szálljunk le, aztán szálljunk vissza, hátha elindul.

 

Kb ez történt itt is. Már többször kitöröltem és beírtam az e-mail címet és semmi. Végül kikapcsoltam a modult, utána vissza, és tökéletesen működik. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hát...

okés, akkor csináld amit írtam. Admin felület, modulok között keresd meg a mailalerts-et és állítsd be.

 

Vagy én értem félre...?

Szia Attila!

 

Nem értetted félre, csak egész egyszerűen nem működött, egész addig, amíg kikpacsoltam, aztán újraindítottam a modult. Köszönöm a tanácsot, már ott tartottam, hogy Notepad-ben keresgéltem a modul php és egyéb fájlokban :-)

Link to comment
Share on other sites

Jaa örülök :)

 

Nem tudtam hogy már megcsináltad... egyébként ez (sajnos) normális.
 

Nálam akkor szokott ez elszállni ha frissítem a shopot. Ez után mindig újra kell telepíteni a szóban forgó modult, utána tökéletesen működik :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...