Jump to content

Kategorie CMS się nie wyświetlają


Ode

Recommended Posts

Witam, mam taki problem z którym nie mogę sobie poradzić.

W panelu admina utworzyłam kilka kategorii CMS, w których umiejscowiłam stosowne podstrony.

Jakiś czas temu przenosiłam sklep na inny serwer.

Teraz okazało się, że od strony admina tych kategorii CMSów wcale nie widać. Oznacza to, że nie mogę dotrzeć do treści podstron, które są tam usytuwoane.

Dodam,  że na sklepie wszystko wyświetla się bez zastrzeżeń. Czyli podstrony stworzone na CMS są widoczne.

 

Czy macie może jakiś pomysł jak dotrzeć do ich treści???

Link to comment
Share on other sites

Ok, temat rozwiązany, ale tylko częściowo.

 

W miarę kreowania nowych ktegorii CMS (nazwa dowolna) automatycznie w kategoriach zaczęły pojawiać się podstrony.

Są one pogrupowane tak jak były ułożone w poprzednich kategoriach czy sub kategoriach CMS (na poprzednim serwerze). Więc żadnego problemu nie będzie jeśli chodzi o porządek.

Więc jeśli ktoś orientuje się ile tych kategorii lub sub kategorii utworzył to z pewnością  dotrze do swoich podstron by móc bez problemu je na nowo edytować, dodawać lub usuwać.

 

Problem stanowi zagadnienie dlaczego podczas przenoszenia sklepu nie zapisały się te kategorie i subkategorie, w których zostały umiejscowione podstrony...?

Link to comment
Share on other sites

mi to wygląda na nie do końca zaimportowane tabele zawierające informacje o kategoriach stron cms.

są dwie możliwości:

- błąd w trakcie tworzenia backupu danych (w tym momencie powstały braki)

- błąd w trakcie importowania bazy danych (w punkcie pierwszym tabele zostały wyeksportowane, ale tutaj coś poszło nie tak w trakcie importu)

 

tak to widzę, ale gdzie w rzeczywistości leży problem - trudno powiedzieć, szczególnie bez możliwości przeanalizowania zrzuconej bazy danych ze starego serwera :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...