Jump to content

Problem z modułem PayPal oraz Blokiem linków pernamentnych


prediger89

Recommended Posts

Witam serdecznie

 

Próbuję stworzyć sklep internetowy w oparciu o system Prestashop. Niestety mam problem z 2 zainstalowanymi modułami:

1.  moduł PayPal, Wersja : 3.6.8, po zainstalowaniu tego modułu na stronie głównej, po prawej stronie pojawia mi się oto zdjęcie: 8fb8d90c9e7ab37emed.jpgMam problem ponieważ po kliknięciu tego zdjęcia otwiera mi się podstrona o adresie: http://moja_domena.pl/sklep/modules/paypal/about.php w której jest opis PayPal-a po angielsku. Moje pytanie brzmi: gdzie mogę zmienić treść tej podstrony, tak aby była ona w języku polskim? Kiedy wyedytuję plik "about.php" w module "paypal" pojawia mi się oto taka treść:

require_once(dirname(__FILE__).'/../../config/config.inc.php');

require_once(dirname(__FILE__).'/../../init.php');

 

include_once(dirname(__FILE__).'/paypal.php');

include_once(dirname(__FILE__).'/backward_compatibility/Display.php');

 

$paypal = new PayPal();

 

$id_lang = (int)($cookie->id_lang ? $cookie->id_lang : Configuration::get('PS_LANG_DEFAULT'));

$iso_lang = Tools::strtolower(Language::getIsoById($id_lang));

 

$paypal->context->smarty->assign('iso_code', $iso_lang);

 

$display = new BWDisplay();

$display->setTemplate(_PS_MODULE_DIR_.'paypal/views/templates/front/about.tpl');

$display->run();

 

 

I to nie jest to co jest wyśwetlanie w tej podstronie. Prosiłbym o pomoc :)

 

 

Mam również problem z drugim modułem, a mianowicie jest to "Blok linków pernamentnych". Posiadam anglojęzyczny szablon, który sam tłumaczyłem na język polski. Na stronie głównej mam 4 przyciski: "Home", "Sitemap", "Contact" oraz "Bookmark". Bardzo proszę o pomoc, w którym miejscu mogę je przetłumaczyć na język polski, tak aby to były: "Strona Główna", "Mapa strony" "Kontakt"i "Dodaj do ulubionych'? Chciałem zaznaczyć, że próbowałem zmienić treść w modules/blockpermanentlinks/blockpermanentlinks.tpl i niestety mi nie wyszło.

 

Bardzo proszę o pomoc w obydwu kwestiach. Dziękuję i pozdrawiam

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...