Jump to content

Termék leírás szerkesztése


Jupiter78

Recommended Posts

Sziasztok

 

Most kezdtem el csinálni egy 1.6-os weboldalt és rögtön az elején felmerült egy probléma.

Amikor a terméknél rövid és hosszú leírást készítek sortöréssel, táblázattal, stb. az admin felületen szépen megjelenik,de a weboldalon már nem.

Nem rakja be a sortöréseket, a táblázatok keretét és úgy általában figyelmen kívül hagyja a teljes formázást.

 

Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a gond?

 

Előre is köszi

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Html kódokkal próbáltad formázni? Vagy html szerkesztőben megírod, és bemásolod. Notepad++

 

Szia

 

Igen html-ben is próbáltam és utána a szerkesztőfelületen jól is néz ki, kb úgy ahogy szeretném.  A weboldalon viszont már nem jelenik meg rendesen, mintha valamilyen automatikus formázás fölülírná a kódot.

1.5-ben rendszeresen dolgoztam ott semmi ilyen nem volt.

 

A legnagyobb problémám, hogy figyelmen kívül hagyja a sortöréseket és kitörli a táblázatok keretét. A vastag betűket pl. meghagyja. Úgy látom senki másnak nincs ilyen gondja.

Link to comment
Share on other sites

1.6-os default a téma?

Igen csak színeket és apróságokat állítottam.

Ebben a termék leírásban pl. kellene lennie egy néhány sortörésnek a rövid lerásban és keretes táblázatnak a hosszú leírás alján

http://jupitertrade.hu/hagyomanyos-mikroszkop/11-mz1240-zoom-sztereo-mikroszkop-nagyitas-10-45x.html

 

Az admin részen minden szépen látszódik, a html szerkesztőben is rendben van minden. 

post-686876-0-85995600-1396202834_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...