Jump to content

Nefunkční potvrzení objednávky


Marcel Screen

Recommended Posts

Ahoj,

 

Mám PS 1.5.3.1 a přestalo mi fungovat potvrzení objednávky u všech používaných platebních modulů - při aktivaci tlačítka "Potvrdit objednávku" se mi objeví prázdná stránka.

Příčiny si nejsem vědom - nedělal jsem žádné úpravy shopu (kromě doplňování zboží, které jsem prováděl "ručně", tj. kus po kuse).

Tento stav se mj. projeví tím, že:

- v systému se zobrazí objednávka, ale bez stavu

- zákazníkovi se neodešle potvrzovací e-mail

- pokud použiji platební modul s dobírkou, kde se platba objednávky navyšuje o cenu doběrečného, toto navýšení se v systému neprojeví.

 

Umí mi někdo poradit, pls?

 

Díky, M.

Link to comment
Share on other sites

videl bych to na nejaky modul, ale takhle tezko rict. 

system negeneruje nejakou chybu (Log)? zapni si zobrazovat chyby. ( jak na to tu najdes navodu dost ) zkus poslat link na stranky a muzeme to otestovat .. 

Logy mam zapnuty, ale hlasi mi to jen jednu chybu (a to zrejme z doby, kdy uz to neslo a ja to zkousel...):

Cart cannot be loaded or an order has already been placed using this cart

 

link na stranky je http://mar.servicemix.cz

Link to comment
Share on other sites

Bude to chyba v platebním modulu. Zapni si na serveru vypisování chyb, tušim že to bude problém s implementací heureky?

S Heurékou to nemá nic společného.

Níže error log ze serveru (2. řádek je dnešní objednávka)

 

[Thu Apr 03 23:51:05 2014] [warn] RSA server certificate CommonName (CN) `skok.cz' does NOT match server name!?

[Fri Apr 04 08:29:22 2014] [error] [client 90.177.111.208] (70014)End of file found: Error reading request entity data, referer: http://mar.servicemix.cz/detektor-koure/4-detektor-koure-vdk-10.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...