Jump to content

modül güncelleme sonrası beyaz sayfa

camoka

Recommended Posts

Merhaba

v1562 kullanıyorum

biraz önce modül güncellemelerini yaptıktan sonra mağaza beyaz sayfa olarak açılıyor.

yönetim sayfasında herşey normal

tema olarak 

nice&clean  olarak verilen varsayılan temanın modifiye edilmiş halini kullanıyordum.

bununla ilgili olabilir mi?

güncellenen modüllerde düzenleme de yapılamıyor.

Edited by camoka (see edit history)

Merhaba

v1562 kullanıyorum

biraz önce modül güncellemelerini yaptıktan sonra mağaza beyaz sayfa olarak açılıyor.

yönetim sayfasında herşey normal

tema olarak 

nice&clean  olarak verilen varsayılan temanın modifiye edilmiş halini kullanıyordum.

bununla ilgili olabilir mi?

güncellenen modüllerde düzenleme de yapılamıyor.

Merhabalar

http://www.prestashop.com/forums/topic/316619-hata-g%C3%B6sterimini-a%C3%A7mak-ve-bo%C5%9F-sayfa-sorunlar%C4%B1/ adresindeki işlemi yapıp aldığınız hata kodunu iletebilir misiniz ?

Modul güncellemede ciddi bir bug var. inglizce forumdada aynı durumdan bahsetmişler.

/override kalösrü içindeki dosylar değişmiyor ve değişken lerin ismi değiştiği için hata alıyorsunuz.

geçici olarak kullandığınız prestashop orjinal versiyonu indirin güncellediğiniz modulleri yeniden yükleyin.

Modul güncellemede ciddi bir bug var. inglizce forumdada aynı durumdan bahsetmişler.

/override kalösrü içindeki dosylar değişmiyor ve değişken lerin ismi değiştiği için hata alıyorsunuz.

geçici olarak kullandığınız prestashop orjinal versiyonu indirin güncellediğiniz modulleri yeniden yükleyin

modülleri tekrar yükledim sorun çözülmüş görünüyor. Ancak admin sayfasında bazı modüllerin görünümü bozuk çıkmaya başladı

Edited by camoka (see edit history)