Jump to content

Date Of Delivery


wilbury

Recommended Posts

Ez egy nagyon jó modul, a rendelés végén kiírja a várható szállítási idő-intervallumot szállítótól függően, azaz ha a Posta lassúbb, mint a DHL, akkor ezt frankón lehet kezelni vele. Mindezt adminon beállítható dátumformátummal.

 

Nekem mondjuk van gondom vele: localhoston minden ok, de amikor az éles rendszerbe is installáltam, nem jelenik meg maga a dátum, csak a kísérő szöveg (ugyanabban a böngészőben!). Az egész valami javascript alapú cucc, firebugot bekapcsoltam, debug üzeneteket elhelyeztem, localhoston megjelennek a konzolon az üzenetek, az élesen nem.

 

Van valami ötletetek, mi oka lehet egy ilyen JS problémának?

Link to comment
Share on other sites

Ez egy beépített modul, magyarul "Kézbesítés ideje" néven fut. PrestaShop saját fejlesztése.

 

https://github.com/PrestaShop/dateofdelivery

 

Ez a legfrissebb. 1.2, nekem 1.1 van, felrakom, hátha működik ez. De gyanús, hogy inkább valami beállítás problémám van... (breaking: 1.5.4-gyel nem megy az új verzió, mert megváltozott a class/Product.php file, van benne új függvény, amit az 1.5.4 Productja nem ismer még)

Edited by wilbury (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

A "datesDelivery" változó értéke rendben van a debug szerint, a javascript mégsem cseréli ki a megfelelő adatokra a template-ben.

 

Marad ez:

 

"A szállítási idő ezzel a szállítóval megközelítőleg a következő: - *"

 

Ennek kéne lenni kb:

 

"A szállítási idő ezzel a szállítóval megközelítőleg a következő: Hétfő 31 Március 2014 - Kedd 1 Április 2014 *"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...