Jump to content

V rychlé objednávce mizí již zadaný mobil


subpage

Recommended Posts

Dobrý den,

 mám takový problém. Zákazník si vloží zboží do košíku, vyplní si údaje v rychlé objednávce bet registrace, potvrdí správnost údajů. Poté se ale rozhodne že si ještě něco přihodí do košíku tak tak učiní a vrátí se do rychlé objednávky. Své údaje (jméno a adresu) má stále vyplněné (uložené), možnosti přepravy odemčené, avšak zmizí zadané mobilní číslo. Když ho tedy vyplní znovu hodí to chybu. V podstatě by mohl pokračovat v objednávce, jelikož přepravu atd má již odemčenou ale zákazník vidí chybu a zadrhne se... Nevěděl by někdo jak to udělat aby mobilní číslo nemizelo a bylo stále zobrazeno?

 

Další věc v order-opc-new-acount.tpl se dá nastavit co se má v rychlé objednávce zobrazovat. Jsou zde zadané i dvě telofonní čísla (phone a mobile_phone) avšak zobrazje se mi pouze mobil a to druhý tam nemůžu dostat. Ovládá se toto ještě někde jinde než v tomto tpl souboru? Mám staženou již upravenou verzi 1.5.4 již upravenou od kohosi, byla tu před půl rokem ke stažení (asi od C4) a tam jsou v tomto tpl souboru zakázány některé věty jako datum narození, druhá adresa (klasicky {*...*}) avšak při smazání těchto znaků to prostě vůbec nereaguje, nic se neděje... nemohli zakázat úpravu tohoto order-opc-new-acount.tpl někde v controllers atd? Už mě to děsně deptá :-)

 

díky za případnou odpověd

honza

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...