Jump to content

doplnění kódu pro tvorbu xml na zboží


jirik0201

Recommended Posts

zdravím,

 

mám modul zboží, který mi generuje produkty do souborů xml pro servery s přehledem zboží a potřeboval bych do názvu vložit před název zboží v eshopu svůj vlastní text.

 

pro google mám 

$item.= "\t\t\t<title>".$this->prepareString($product['name'])."</title>\n";

 

pro heuréku

$item.=$this->createTag('PRODUCTNAME', $this->prepareString($product['name']).' '.$this->prepareString($product['manufacturer_name']).' '.$this->prepareString($product['reference']));
 
pro seznam
$item.= "\t\t\t<PRODUCT>".$this->prepareString($product['name'])."</PRODUCT>\n";
 

 

a před ten text z eshopu potřebuji vložit vlastní text. např. v eshopu mám název cubico 30 a já potřebuji, aby v xml byl květináč cubico 30. a přejmenovávat názvy produktů na květináč cubico 30 apod. nechci.

 

 

jak ten vlastní text tam mám vložit? php nerozumím, ale zkoušel to různě do uvozovek a tak, ale bylo to špatně. musí to být prostě podle pravidel.

 

prosím o info.

Link to comment
Share on other sites

Něco podobného nyní dělám pro klienta jako modul. Jakou verzi presty máš? A případně chtělo by se ti podělit se s ním o výrobní náklady?

 

Případně, pakliže to máš hromadně dané podle kategorií, dá se tam přidělat jednoduchý case cyklus.

 

Dej sem přesné info, jak by mělo to pravidlo vypadat.

Link to comment
Share on other sites

no, mě to už funguje, jen obrázky mám špatně (to zatím neřeším) a název potřebuji jiný než mám v eshopu. potřebuji jen jak do těch kódů co jsem uvedl vložit před název z eshopu svůj vlastní text (na tvrdo), který se zobrazí u každé položky v xml.

 

teď když to spustím vyjede mi v xml souboru title nebo productname či product, podle typu xml, název z eshopu, ale já potřebuji, aby mě vyjelo VLASTNÍ TEXT NÁZEV Z ESHOPU a ne jen NÁZEV Z ESHOPU.

 

prestu mám 1.5.6.0

Edited by jirik0201 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

to co píšete, je zřejmé již z prvního příspěvku... nicméně každý produkt asi nebude květináč, abyste před KAŽDÝ PRODUKT VLOŽIL TEXT KVĚTINÁČ. a na to je zapotřebí nějaké pravidlo a to pravidlo si nikdo z prstu nevycucá.

 

"Případně, pakliže to máš hromadně dané podle kategorií, dá se tam přidělat jednoduchý case cyklus."

 

Takže když budu mít kategorii květináče, která má id 254, tak pravidlo bude, že u kategorie 254 se má zobrazovat něco. u kategorie zahradní stromky - id 522 bude něco... PRAVIDLO... to je oč tu běží.

Link to comment
Share on other sites

$item.= "\t\t\t<title>květináč ".$this->prepareString($product['name'])."</title>\n";
$item.=$this->createTag('PRODUCTNAME', 'Květináč '.$this->prepareString($product['name']).' '.$this->prepareString($product['manufacturer_name']).' '.$this->prepareString($product['reference']));
$item.= "\t\t\t<PRODUCT>Květináč ".$this->prepareString($product['name'])."</PRODUCT>\n";

Tohle by mělo fungovat

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...