Jump to content

Nákup bez registrace PS 1.5.6.2


jacobik

Recommended Posts

Ahoj, mám PS 1.5.6.2 a k němu koupenou šablonu. Shop už se blíží k ostrému spuštění, ale dnes jsem narazil na problém :

 

Pokud dám jednokrokovou objednávku tak mi chybí na konci tlačítko uložit, stejně tak mi chybí tahle možnost při objednávce bez registrace. Pokud dám objednávku na 5 kroků, vše funguje jak má. 

Netušíte kde je chyba?

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem to udělal na čísté instalaci 1.5.6.2 s výchozí šablonou a bohužel to stejné. Pokud dám objednávku v jednom kroku a možnost nákupu bez registrace, nemám možnost uložit údaje aby se mi zobrazily platební metody. Objednávka na 5 kroků bez problémů. Ikdyž tam to tlačítko nemám, lze nějak dokončit objednávku, aby se mi zobrazily možnosti platby? Nejsem si úplně jistý, ale asi jsem ve stejném případu jako http://www.prestashop.com/forums/topic/112752-solved-how-to-skip-sign-in-to-see-payment-methods-in-one-page-checkout/ , bohužel návod z poslední strany mi nepomohl.

Link to comment
Share on other sites

Právě ofiko spuštění a platby za PPC chci udělat až mi GPE dá produkční rozhraní pro online platby. Předpoklad je příští týden že to dodají, takže pak čím dřív tím líp. Jako nouzovka to zatím může šlapat na 5ti krokové objednávce s registrací pač ta funguje.

Link to comment
Share on other sites

no moje rada je ze si u stejnyho hostingu ( nevim kde jsi) udelej jeste jednu domenu (testovaci ) a nani si nahraj tvuj sop co mas ted se vsim vsudy a na nem se muzes vyradit ... testovat a  az budes mit pocit ze vse jede jak potrebujes pak vis ze ti to pojede i na ostro ( ja tedy mam wedos takze tech 500 kč za rok me nevytrhne a muzu si na nem delat nesmysl)

 

co se tyce 1.6 ? S 1.5 je konec dal ji nikdo delat uz nebude protoze maji s 1.6 stejny zaklad ...

Link to comment
Share on other sites

no muzes to mit i na subdomene ale sql to musi mit sve protoze co rozladis na sub .... se rozladi i na domene .. mely by spolecne tabulky ..

takze si udelas pro ne nove a nahrajes si tam ze zalohy tabulky .. drobne korekce a muzes si hrat ... 

 

jinak na 1.6 jednostrankovy nakup bez registrace jde ted jsem to testoval 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Zdravíčko ..

Chtěl bych se zeptat jestli jde udělat to, abych při nákupu bez registrace nemusel použít tlačítko "uložit" pro zobrazení platebních metod? Zdá se mi, že to zákazníka jen zdržuje.

Mám taky verzi 1.5.6.2.

 

Někde jsem našel nějakou úpravu kodu, ale to bylo na nějakou starou verzi z roku 2010.

 

Díky za info.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...