Jump to content

Překlady e-mailových šablon [vyřešeno]


vanad

Recommended Posts

Upravoval jsem e-mailové šablony přes Lokazizace->Překlady a po uložení mi vyskočilo 7 upozornění:

 

Mailový adresář existuje pro cs, ale ne pro češtinu ve /themes/Laso/mails/cs/
Mailový adresář existuje pro cs, ale ne pro češtinu ve /themes/Laso/modules/blocknewsletter/mails/cs/
Mailový adresář existuje pro cs, ale ne pro češtinu ve /themes/Laso/modules/blockwishlist/mails/cs/
Mailový adresář existuje pro cs, ale ne pro češtinu ve /themes/Laso/modules/followup/mails/cs/
Mailový adresář existuje pro cs, ale ne pro češtinu ve /themes/Laso/modules/mailalerts/mails/cs/
Mailový adresář existuje pro cs, ale ne pro češtinu ve /themes/Laso/modules/referralprogram/mails/cs/
Mailový adresář existuje pro cs, ale ne pro češtinu ve /themes/Laso/modules/sendtoafriend/mails/cs/

 

a při pokusu o rozbalení šablon:

 

Vyskytl se problém pří získávání e-mailových souborů.
Ujistěte se, že existují anglické soubory v adresáři /home/cizopasnici.cz/themes/Laso/mails/en/

 

Nevíte někdo, co s tím? Mám prestu 1.5.6.1. Díky za typy.

Edited by vanad (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1) máš v mails/cs, mails/en všechny šablony?

2) máš v themes povolený zápis do složek?

3) máš nakopírované stejné šablony/hodící se šablony v těch místech, co ti web vypsal tu chybu? tedy do toho themes/.../mails/cs/? prostě nakopíruj šablony, které tomu přísluší z hlavní složky mails do těch podsložek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1) máš v mails/cs, mails/en všechny šablony?

2) máš v themes povolený zápis do složek?

3) máš nakopírované stejné šablony/hodící se šablony v těch místech, co ti web vypsal tu chybu? tedy do toho themes/.../mails/cs/? prostě nakopíruj šablony, které tomu přísluší z hlavní složky mails do těch podsložek.

 

Bod 1 a 2 mám. Bod 3 nejde dost dobře použít, protože podsložky se vytvoří až po úpravě šablony.

Poud upravím např.emailovou šablonu blockwishlist, tak se mi v /themes/Laso/modules/blockwishlist vytvoří 2 nové adresáře: mails a translations s právy 644. A objeví se upozornění: Mailový adresář existuje pro cs, ale ne pro češtinu ve /themes/Laso/modules/blockwishlist/mails/cs/

 

Když změním práva těchto 2 nových adresářů na 777, tak to nepomůže. Když je smažu, hlášky zmizí.

Link to comment
Share on other sites

Už to funguje,

právy to nebylo, ale zjistil jsem, že např při úpravě E-mail modulu blockwishlist v šabloně Laso, se vytvoří pouze mails/cs/ se soubory uvnitř ale ne složka mails/en a mails/index.php. Když jsem chybějící soubory skopíroval z /modules/blockwishlist/, tak hlášky zmizely. Díky všem za podpopru.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...