Jump to content

Rada ohledně CSV


Replay05

Recommended Posts

Mam zasadně dva dotazy! Jde z Presty vytahnout nejak CSV kdyz jsme tam zadaval zboží ručně? Neboli export zboží co tam mam do CSV?

Nebo jak mam vytvořit CSV? přesně když to mam takto?

Kategorie :

1) parfemy pro muže --> Podkategotie Značka(Hugo Boss)--> Hugo Boss In Motion -->Vybraný produkt: mě zajíma
Název, Stav, Výrobce, Katalog, Krátký popis, Popis, Atributy
2) parfemy pro ženy

Předem děkuji za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ja verim, ze urcite sa tieto temy niekde preberali, len je mozne, ze pytajuci sa nema take jazykove znalosti ako vy, tak aj keby tu stranku mal pod nosom, nevie o tom, preto sa pyta na strankach jazykovej mutacii CZ-SK, ostatne jazykove mutacie stranok su mu akokeby " neviditelne" a uznaj sam, sediet so slovnikom v ruke pri kazdom topicu je kokotina,
Chapem aj tvoj pohlad, ked lietas po celom fore, ze rovnake otazky ta uz otravuju, ale pochote, ze nie kazdy si vie najst odpoved v inojazycnych
forach. Nebolo by odveci , usporiadat temy do blokov, ci uz vyriesene, ci nie, ale napr Blok " import - export udajov " a dat tam vsetko, co s tym suvisi, clovek si skor najde odpoved a nebudu vznikat duplicitne temy, co vy nato ?

Link to comment
Share on other sites

Když chce mít někdo shop "zadarmo", tak se o něj musí umět postarat, to znamená mít znalosti alespoň základní o html, php, sql, css. Druhý jazyk je skoro standard. Prestaforum si myslim podporuje dost mutací, takže ať si každej vybere a pokud ne, tak má smůlu. Ono je sice hezký něco přeložit, ale ne každej na to má čas a náladu a ke všemu překládat triviální pole nikoho ani nenutí něco takovýho dělat.

Takže pokud chce prostě někdo provozovat vlastní shop, musí se přizpůsobit, nebo se na to vys.. a koupit si nějakou lite verzi eshopu od českých distributorů a radovat se, že mu všechno funguje.

Co se týče toho modulu, nic jednoduššího snad nemůže být.

1) Stáhnout poslední verzi modulu
2) Nakopírovat na FTP
3) Nainstalovat v BO
4) Spustit nastavení modulu
5) Přetáhnutím polí si vybrat co chceme exportovat
6) A kliknout na export

Opravdu k tomuhle někdo potřebuje překlad?

Link to comment
Share on other sites

A nie je vsetko "zadarmo" az tak zadarmo, mas sice instalacku zadarmo, ale ak chces si to prisposobit podla seba, musis si to upravit, bud si kupis pracu niekoho ineho, alebo investujes svoj cas, ale naucis sa s tym robit, ty si sa to tiez ucil, predpokladam, ze nenarodil si sa so schopnostami ovladat prestu :) skola je skola , a zavidim ludom, co sa to ucili v skole/programovat/ ja som na to nemal, tak to drilujem doma ... , takze len zavidim :)

Link to comment
Share on other sites

Však si ten modul můžeš přeložit sám, otevřeš si eng verzi a se slovníkem to dáš dohromady, pojmenuješ to CZ a máš hotovo.

A jak už jsem psal v jiném topicu, 90% modulů co je na Prestatore je i zde na foru v různých modifikacích, zadarmo a někdy i lepší, než to co tam oni prodávají. Ale jak říkám, druhý jazyk je taková nepsaná podmínka a o základech programování si můžeš postahovat mraky ebooks...

Každej někdy začínal, ale nemůžeš začínat od půlky, taky jsem si prošel html přes Poznámkovej blok, Word, Frontpage, Drupal, WordPress, Joomla, Zencart a teď Prestashop. A kdo prostě nemá ty schopnosti, musí za ty schopnosti zaplatit těm co je mají, nebo je nenásilnou formou donutit, aby pomohli.

Link to comment
Share on other sites

Však si ten modul můžeš přeložit sám, otevřeš si eng verzi a se slovníkem to dáš dohromady, pojmenuješ to CZ a máš hotovo.

A jak už jsem psal v jiném topicu, 90% modulů co je na Prestatore je i zde na foru v různých modifikacích, zadarmo a někdy i lepší, než to co tam oni prodávají. Ale jak říkám, druhý jazyk je taková nepsaná podmínka a o základech programování si můžeš postahovat mraky ebooks...

Každej někdy začínal, ale nemůžeš začínat od půlky, taky jsem si prošel html přes Poznámkovej blok, Word, Frontpage, Drupal, WordPress, Joomla, Zencart a teď Prestashop. A kdo prostě nemá ty schopnosti, musí za ty schopnosti zaplatit těm co je mají, nebo je nenásilnou formou donutit, aby pomohli.



tak tak, ja som zacinal s htmlô pred 10 rokmi, potom prislo php, ale to som uz nemal na to cas, tak mam niekedy veeeeelke medzery , a prelozim to este tento week, len ma hnevaju tie mekcene,

prvy web : www.apachepali.szm.sk , potom som sa rypal v WP, joomla, OScommerce a teraz v preste, a paci sa mi najviac :)
Link to comment
Share on other sites

Neupravuj víc, než jsem ti napsal. A k editaci zásadně používej PSPAD, nebo rozjebeš všechno na co šáhneš.


to je fakt, uz sa mi to parkrat stalo, a potom to bola haluz sa v tom vyznat :)

nechce mi zobrat preklad, stale nacitava en, idem sa v tom vrtat, ked budem hotovy, zavesim to tu , diki za pomoc, vazim si to
Link to comment
Share on other sites

Zdravim, nějak mi ten modu neběhá, poradíš mi?
Když dám konfiguraci, tak Available Fields jsou vypsaný, ale když dám select all, tak zmizía Selected Fields je taky prázdno.
Když dám export, tak je prázdný csv, zkoušel jsem i nedávat select all, to samé :-( Nevíš, kde by mohl být zakopaný pes?

Díky

EDIT: Tak přetahování do Selected Fields funguje, ale nic to stejně negeneruje

Link to comment
Share on other sites

Jo, tak to jediný funguje dobře :-)))
Ale i když dám save set a vyexportuju, tak pořád je velikost products.csv 2 bajty :-(

EDIT: Zkoušel jsem i použít "replace “ps_export_fields” with “export_fields” and “ps_export_set” with “export_set”", ale taky nepomolo :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...