Jump to content

ostra verze 1.6


berrz

Recommended Posts

Podľa mňa je prechod zbytočný.

 

Prestu mám na teste a ničím ma nezaujala. Prišla moc skoro a v administrácii sú len drobnosti a nelákavý vzhľad.

Taktiež tam neopravili chybu ktorú má už presta 1.5 a to úprava obrázkov. Keď klonujem produkt tak musím jak blbý nahrávať upravené obrázky cez FTP a potom cez databázu meniť názvy obrázkov...

 

Proste nedomyslené, ostávam na 1.5.6

Link to comment
Share on other sites

souhlasím... přechod je zatím nemyslitelný. v administraci mají nějaké problémy s queries / cookies / whatever... při různých akcích tě to z administrace odhlásí... co se vzhledu týče a ostatních věcí, které využívám, tak se mi líbí. ale tohle mě dovádí k šílenství.

Link to comment
Share on other sites

co se front office týče, tam se to dalo s pomocí bootstrapu řešit i nyní. výhoda nové verze je v novějším jquery... do adminu nevím, tam jsem nikdy přes mobil nemusel.

 

kdyby ještě někoho administrace stále odhlašovala, tak jsem našel fix, který mě pomohl http://www.prestashop.com/forums/topic/90790-solved-admin-login-problem/?p=484648

Link to comment
Share on other sites

Brzo napíšu více o 1,6 ( řekněme takový souhrn na základě každodenního testování ) 

řeším ještě jeden problém a to jsou entity zobrazovaní na mobilních zařízení. resp. chybějící písma jako š,č.....

 

špatné vykreslovaní diakritiky je i přes pc ( prohlížeč dokáže znaky doplnit ) 

Edited by djmila (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Brzo napíšu více o 1,6 ( řekněme takový souhrn na základě každodenního testování ) 

řeším ještě jeden problém a to jsou entity zobrazovaní na mobilních zařízení. resp. chybějící písma jako š,č.....

 

Budu rád, klient na něm chce multistore, takže s tím trošku bojuju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...