Jump to content

Atrybuty i Wartości | Problem


NutHeme

Recommended Posts

Witam.

Zabrałem sie do robienia sklepu. Mam powprowadzane Atrybuty:

np. Kolory

oraz Wymiar

I tu zaczyna się problem. Jak ustawię w produkcjie jako domyślny "Wymiar" to przy zmianie na inny cena się zmienia. Ale do czasu... jeśli ktoś wybierze kolor to z automatu cena sie zmienia i już nie ma znaczenia czy zmieni wymiar ... wie jak ktoś sobie z tym poradzić ?

 

I jeszcze jadna sprawa. Jak przenieść menu w PA na górę ? domyślnie jest po lewej ( Presta 1,6 )

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jadna sprawa. Jak przenieść menu w PA na górę ? domyślnie jest po lewej ( Presta 1,6 )

W twoich ustawieniach masz wybór sposobu wyświetlania menu w PS 1.6 ( prawy górny róg strony )

 

 

Jak ustawię w produkcjie jako domyślny "Wymiar" to przy zmianie na inny cena się zmienia. Ale do czasu... jeśli ktoś wybierze kolor to z automatu cena sie zmienia i już nie ma znaczenia czy zmieni wymiar ... wie jak ktoś sobie z tym poradzić ?

 

A w atrybutach masz ustawioną zmianę ceny zarówno dla koloru jak i i rozmiaru ?

Bez linka do strony i danych dostępowych mogę powiedzieć na razie tyle " wróżce rozbiła się kryształowa kula" ;)

Edited by And63 (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

OK - co się dzieje jak zmieniasz osobno cenę, a osobno kolor - czy ceny zmieniają się prawidłowo i dopiero kombinacja+kolor powoduje błędy?

 

W atrybutach powinieneś mieć ustawione np kolor żółty  +10zł.

Rozmiar XXL +20 zł

Wybranie produktu w kolorze żółtym i rozmiarze XXL zaskutkować powinno wzrostem ceny o 30 zł , sam produkt żółty dodatkowo 10 zł itp...

Edited by And63 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Domyślnie mam ustawiony "wymiar" np 100x100 np. 39zł

Jeśli zmienię wymiar np. 50x50 po wejściu na produkt cena się zmieni na np.21zł

Ale jak wybiorę kolor cena wraca do 39zł, ( mimo, że ustawione mam 50x50)

Nawet przeklik wartości wymiaru nic nie daje.

Link to comment
Share on other sites

Krok 2 (opcjonalny): Wybierz domyślną ilość i indeks dla wszystkich kombinacji, które Generator stworzy dla tego produktu

 

 

Tu coś podawac?

 

Odnoścnie Twojego linka : 

 

 

Aby wykonać czynności serwisowe, Twój sklep został tymczasowo wyłączony.

Przepraszamy za powstałe niedogodności i prosimy abyś spróbował ponownie później.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...