Jump to content

[SZABLON] ControlTheme - wielofunkcyjny, responsywny szablon dla PrestaShop


Recommended Posts

Jeśli poszukujecie dobrze wyglądającego, elastycznego i taniego szablonu dla swojego sklepu internetowego to warto spojrzeć na wydany przeze mnie ControlTheme.

 

Dostępna polska wersja językowa i darmowa pomoc techniczna - po Polsku

 

Szablon i demo dostępne na ThemeForest, tutaj

 


key_features.png

responsive.png

 

theme_options.png


design_features.png

 

Śledź PrestaHome na Facebook:

envato-fb.png

 

I Twiiterze:

envato-twitter.png

Edited by Krystian Podemski (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam.

Mam dwa pytania:

1. Czy szablon można kupić w PLN ?

2. Czy pomaga Pan w drobnej edycji kolorków? Nie jestem laikiem w obsłudze stron internetowych i sklepów ale nie wiem czy sobie poradzę. Z prestą nigdy nie miałem do czynienia.

Pozdrawiam

Tomasz Misiak

Link to comment
Share on other sites

1. Można wpłacić pieniądze na PayPal lub konto Skrill (dawne Moneybookers), nie ma możliwości kupna szablonu w innym miejscu.

2. Na pewno Pan sobie poradzi, panel jest bardzo, bardzo prosty, a gdyby pojawiły się jakieś problemy to jestem do dyspozycji.

 

Również pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

W jakimś stopniu tak, to wszystko detale, które trzeba nieco bardziej opisać, co dokładnie edytować by Pan chciał. Można wyłączyć lewą kolumnę, zmienić kolory, wyłączyć niektóre komponenty itd.

 

Żeby zapłacić przez PayPal lub Skrill nie trzeba mieć konta, Skrill z tego co kojarzę udostępnia przelewy24, a PayPal możliwość płatności kartą kredytową/debetową z opcją płatności w internecie :)

Link to comment
Share on other sites

Ooo to tego jeszcze nie wiedziałem. Mam konto w alior syncu w PLN'ach dlatego mnie zastanawiało jak mogę kupić ale jeśli skrill realizuje transakcje przez przelewy24 to nie będzie problemu.
Co do edycji pytam się tak z ciekawości. Obejżałem praktycznie cały szablon ale jak wiadomo wiele detali wypływa na wierzch po zakupie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ile by kosztowało indywidualne zamówienie szablonu, pod dany sklep, dodam że sklep już jest, dostarczam też że pliki graficzne i CSS mogę przesłać, bo ma być to samo (tematycznie tylko dopasowane do mobile) plus ew. pomoc przy wdrożeniu, a płatność była by na fakturę przelewem, w razie zgody proszę ew. pisać na millkyman[at]wp.pl

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kupiłem szablon. Zapłaciłem kartą bez zakładania konta szok bo kurs USD przeliczony według normalnych stawek :)

Ale mam problem z fakturą. Nie wiem skąd ją pobrać i nie wiem na jakie dane została wogóle wystawiona. Czy jest ktoś mi w stanie pomóc namierzyć te informacje ?

Pozdrawiam! 

TM

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie jest faktura. W języku angielskim ale myślę że nie będzie problemu z zaksięgowaniem. Jest tylko jeszcze jedna sprawa. Czy jest możliwość korekty tej faktury? Dane na fakturze nie są aktualne or pełne :/

Link to comment
Share on other sites

Nie powinieneś mieć żadnych problemów z zaksięgowaniem tego, faktura jest unikatowa, dla Ciebie, często jest tak, że za usługi zza Oceanu dostaje się niezbyt zgodną z naszymi przepisami fakturę/rachunek ale masz pełne prawo zaksięgować to "as is" i nie powinien nikt robić z tego tytułu problemów.

 

Jeśli jednak masz pytania odnośnie faktur to musisz skontaktować się bezpośrednio z envato na http://support.envato.com

Edited by Krystian Podemski (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ok to fakture mam nadzieję że zmienią. A mam teraz drugie pytanie czy jeśli zainstaluje szablon teraz na sklepie testowym a później na oficjalnym to coś się skrzaczy ? Mam na myśli czy jest on jednorazowy ten szablon ?

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie, można go używać na 1 domenie, ale oczywiście możesz go zainstalować lokalnie, na serwerze testowym etc. a potem przenieść to sobie na serwer produkcyjny. Jeśli masz jakieś pytania co do szablonu i dotyczą one już kwestii pozakupowych to załóż konto i pisz proszę tutaj: http://prestahome.ticksy.com

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Control to już dojrzały szablon, który dostał kilkanaście aktualizacji, aktualnie dostępna jest wersja v2.1.6, oto lista zmian kilku ostatnich aktualizacji:

Wersja 2.1.4 - 29.07.2014
[+] NOWOŚĆ: ph_html_footer - własny blok tekstowy w stopce

[*] USPRAWNIENIE: Kompatybilność z modułem EU Legal

[-] BUGFIX: naprawiono kilka problemów na podstronie zamówienia/rejestracji
[-] BUGFIX: poprawiono działanie jqZoom
[-] BUGFIX: poprawiono informacje o stanach produktu na karcie pojedynczego produktu
[-] BUGFIX: poprawki w Mega Menu
Wersja 2.1.5 - 29.08.2014
[+] NOWOŚĆ: ph_html_column - własny blok tekstowy w kolumnach
[+] NOWOŚĆ: Nowy moduł: ph_reviewscarousel (oszczędzasz $17)
[+] NOWOŚĆ: Możliwość importu/eksportu opcji z panelu konfiguracji szablonu

[*] USPRAWNIENIE: Lepsza kompatybilność z EU Legal Module
[*] USPRAWNIENIE: Zmiany związane z PrestaShop 1.6.0.9
[*] USPRAWNIENIE: Od teraz nie pokazujemy produktów niedostępnych w bloku promocji na stronie głównej
[*] USPRAWNIENIE: Kilka usprawnień w menu mobilnym
[*] USPRAWNIENIE: Lepsze wsparcie dla multi-store
[*] USPRAWNIENIE: Lepsze pokazywanie paczek produktów

[-] BUGFIX: rozwiązano problem z tłumaczeniem tekstów w panelu konfiguracji szablonu (Theme Options)
[-] BUGFIX: rozwiązano problem z własnym tłem w Theme Options
[-] BUGFIX: rozwiązano problem ze specjalnym widokiem mobilnym listy produktów
[-] BUGFIX: rozwiązano problemy z wyświetlaniem PayPal na karcie produktu
Wersja 2.1.6 - 09.10.2014
[+] NOWOŚĆ: Kompatybilność z modułami Google+ Login i Facebook+ login od Vekii z MyPresta.eu
[+] NOWOŚĆ: Kompatybilność z Przelewy24 z Addons PrestaShop

[*] USPRAWNIENIE: owlCarousel zamiast carouFredSel (wzrost wydajności i wygody na urządzeniach mobilnych)
[*] USPRAWNIENIE: Lepsze menu mobilne
[*] USPRAWNIENIE: Nowa wersja PrestaHome Mega Menu

[-] BUGFIX: rozwiązano problem z modułem socialsharing
[-] BUGFIX: rozwiązano problem z numerem REF na karcie produktu
[-] BUGFIX: rozwiązano kilka problemów z blocklayered
[-] BUGFIX: rozwiązano kilka problemów z galerią zdjęć na karcie produktu
[-] BUGFIX: rozwiązano problem z modułem crossselling na karcie i w koszyku
Edited by Krystian Podemski (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Nie powinno się wracać do poprzedniej wersji - dlatego przy każdej aktualizacji jest wyraźnie zaznaczone - wykonać backup:

 

86oE2LG.png

 

jeśli są jakieś krytyczne problemy, a ktoś nie zrobił kopii zapasowej - cóż, pretensje można mieć głównie do siebie. I tak jak zaznaczyłem w support - każda aktualizacja jest testowana w dwóch warunkach:

1. Czysta instalacja

2. Aktualizacja z wersji poprzedniej

 

To nie jest tak, że sobie wydajemy szablon bez testów ale nie jesteśmy w stanie wykryć wszystkich usterek, a przy tak tanim szablonie nie będziemy mieli kilku testerów od takich spraw.

 

Co do problemów:

Część fraz zostało zmienionych więc możliwe, że tłumaczenia się zmieniły - tak jest przy każdym szablonie, nawet domyślnym PrestaShop.

 

Co do problemów z wyglądem strony logowania - zapraszam na support, to tam jest miejsce na takie tematy.

Edited by Krystian Podemski (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...