Jump to content

Moduł blocktopmenu_blekit jak to cholerstwo odinstalować


Recommended Posts

Witam, coś mnie podkusiło i zainstalowałam moduł blocktopmenu_blekit . Nie podoba mi się to i chciałam to wyrzucić ale nijak nie wiem jak to zrobić. W modułach tego nie ma a kolor jest na stronie. Chcę wrócic do starych ustawień. Prosze o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Witam, dziękuję za oryginalny moduł, proszę mi napisać jak mam dalej postąpić. Mam go spakowanego w zipie i nie bardzo wiem co mam z tym zrobić. Bo jak go wrzuciłam do Back office to nic to nie dało.

Link to comment
Share on other sites

W pierwszej kolejności odinstaluj ten który masz zainstalowany po odinstalowaniu usuń go z serwera, następnie dodaj nowy moduł poprzez Panel i zainstaluj go wtedy powinno być wszystko ok.

 

Ewentualnie spróbuj tak jak ci wcześniej radziłem zaloguj się na swój serwer ftp wejdź do folderu modules/bloctopmenu/css następnie rozpakuj ten zip z oryginalnym modułem na swoim komputerze, z folderu css skopiuj plik superfish-modified.css na serwer.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za podpowiedź. Zrobiłam według pierwszej rady i działa ale mam teraz inny problem. Slider jest teraz na samej górze a był pod top menu. Chciałam go przenieść opcja LIVE EDIT ale  w tych dwóch modułach nie można ich edytowac na żywo.Jak mam je przywrócić do poprzedniego wyglądu?

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że truje ale znowu jest etn sam problem ten kolor wrócił. Odinstalowałam moduł w back office, wyrzuciłam go z Myadmin z serwera i zainstalowałam go z powrotem i znowu jest ten niebieski kolor. Co do zmiany pozycji slidera i topmenu juz zrobiłam.

Link to comment
Share on other sites

wgraj go tylko w back office

nie deinstaluj bo możesz stracić ustawienia.

 

po zmianach przejdź do:

adv parameters > performance

 

włącz wymuszenie kompilacji

wyłącz cache i odśwież swój sklep.

 

dzieje sie tak bo masz ccc dla plików CSS.

po odświeżeniu przywróć ustawienia z adv. parameters > performance

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...