Jump to content

[FREE MODULE] Pele related products


Recommended Posts

Witam

Czy słyszał ktoś o spolszczeniu do darmowego modułu Podobne produkty od Pele ? Spolszczenie mogło by się jak dla mnie ograniczać do przetłumaczeń tekstów widocznych przez klienta.

 

Pozdrawiam i liczę na zainteresowanie tematem

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę nie ma takiego tłumaczenia, ale Zawsze możesz sam spróbować zrobić tłumaczenie. wbrew pozorom nie jest to takie trudne. No ale niestety mozolne. Każde tłumaczenie znajdziesz w folderze danego modułu pod plikami np pl.tpl

 Wygląda to mniej więcej tak :

<?php

global $_MODULE;
$_MODULE = array();

$_MODULE['<{blockcms}black_lifting>blockcms_65c18a8d17c7cf74cc77fe31535e0126'] = 'Świadectwa CNBOP';

 

To co znajduje się zaraz po "$_MODULE['<{blockcms}black_lifting>blockcms_" to tekst w kodzie MD5 który potem masz wyjaśniony obok np 

$_MODULE['<{blockcms}black_lifting>blockcms_65c18a8d17c7cf74cc77fe31535e0126] = 'Świadectwa CNBOP';

tzn. że 

Moduł znajdujący się w folderze theme>black_lifting>blockcms_
posiada tłumaczenie z md5 do "naszego języka" md5 = polski j.

 

65c18a8d17c7cf74cc77fe31535e0126 = Świadectwa CNBOP

 

konwerter na MD5 znajdziesz tutaj :

 

 http://www.adamek.biz/md5-generator.php

Edited by pbpo (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę nie ma takiego tłumaczenia, ale Zawsze możesz sam spróbować zrobić tłumaczenie. wbrew pozorom nie jest to takie trudne. No ale niestety mozolne. Każde tłumaczenie znajdziesz w folderze danego modułu pod plikami np pl.tpl

 

 Wygląda to mniej więcej tak :

<?php

global $_MODULE;
$_MODULE = array();

$_MODULE['<{blockcms}black_lifting>blockcms_65c18a8d17c7cf74cc77fe31535e0126'] = 'Świadectwa CNBOP';

 

To co znajduje się zaraz po "$_MODULE['<{blockcms}black_lifting>blockcms_" to tekst w kodzie MD5 który potem masz wyjaśniony obok np 

$_MODULE['<{blockcms}black_lifting>blockcms_65c18a8d17c7cf74cc77fe31535e0126] = 'Świadectwa CNBOP';

tzn. że 

Moduł znajdujący się w folderze theme>black_lifting>blockcms_

posiada tłumaczenie z md5 do "naszego języka" md5 = polski j.

 

65c18a8d17c7cf74cc77fe31535e0126 = Świadectwa CNBOP

 

konwerter na MD5 znajdziesz tutaj :

 

 http://www.adamek.biz/md5-generator.php

 

A jak ustawić aby czytało z danego tłumaczenia. W pele jest tylko tłumaczenie na hiszpański. Po dodaniu pliku pl.php sama presta wie że to polskie spolszczenie ?. 

Link to comment
Share on other sites

Powinno tak właśnie był tylko plik musi nosić nazwę pl.tpl , prestashop interpretuje te nazwy. Zawsze możesz skorzystać z modułu tłumaczeń który jest w prestashopie i tam zaznaczasz tłumaczenia modułów i musisz odnaleźć swój moduł i tam wpisywać tłumaczenia do konkretnych fraz 

Link to comment
Share on other sites

Trochę skomplikowanie to wygląda :(. A może kolega podjąłby się prostego przetłumaczenia dosłownie trzech zdań. Nazwy zakładki oraz 2 tekstów wyświetlanych, gdy nie ma wybranych tagów przy produkcie ?. Dla mnie to trochę skomplikowane jeszcze - mimo konkretnego objaśnienia krok po kroku :D 

Link to comment
Share on other sites

Mogę spróbować :D podeślij cały folder modułu spakowany zipem na mój adres mailowy [email protected]

 

Jutro będę miał chwile to może uda mi się do tego zajrzeć, jak nie to dopiero w niedziele będę dostępny.

 

PS. - Dopiero teraz dostałem maila że odpisałeś ..

 

Właśnie wysłałem e-maila. Życzę powodzenia :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...