Jump to content

bejelentkezés a webshopba


afutar

Recommended Posts

Néztem, de nem találtam a témát sehol:

 

Az oldalon nem enged bejelentkzni.

Ha kérem elküldi a megerősítő klevelet, majd generál új belépő jelszót is, de amikor beírom, akkor nem léptet be.

 

Mi oka lehet?

 

Az elején rendben ment minden, lehet , hogy hozzábabráltam valamihez?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sziasztok nálam ugyanez a hiba, presta adminba nem tudok belépni modulok frissítése után és az oldal sem működik, akárhová kattintok azt írja, "Ez a weboldal átirányítási körbe került" vagy síma 404.

 

mivel nem tudok belépni a pontos verziószámot sem tudom, a legújabb...1.5 (6?)

 

amikor az automata frissítést jó pár modulon megcsináltam, egyszerűen az oldal helyén fehérség lett, nagy semmi. Amikor vissza akartam menni a modulokhoz, hogy lekapcsolok mindent és egyesével végig kapcsolgatom melyik okoz gondot, egyszerűen kidobott, azóta nem tudok belépni, kértem jelszó módosítást, de egy üres levél jött. 

 

Ftp-n leszedtem a modulokat, egyesével visszaraktam, a homeslider és blocktopmenu -ktől tünik el az oldal, ezeket nem raktam vissza, de csak a főoldal megy... http://www.pothajshop.hu/

 

PHPmy admindban adtam hozzá új dolgozót MD5 segítségével, de azt sem engedi belépni... csak ugrik egyet az admin belépési felület, de nem írja, hogy mi baja, nem enged be.

 

Van ötletetek mit tegyek?

Edited by parokashop (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Warning: File /home/pothajshop/domains/pothajshop.hu/public_html/404.php is deprecated


in /home/pothajshop/domains/pothajshop.hu/public_html/classes/Tools.php on line 2147
 
a 404-el nem tudom mit csináljak...
 
a 2147 sor: trigger_error($error, E_USER_WARNING);
Link to comment
Share on other sites

megvan:

 

# .htaccess automaticaly generated by PrestaShop e-commerce open-source solution
# WARNING: PLEASE DO NOT MODIFY THIS FILE MANUALLY. IF NECESSARY, ADD YOUR SPECIFIC CONFIGURATION WITH THE HTACCESS GENERATOR IN BACK OFFICE
 
 
<IfModule mod_rewrite.c>
 
# Disable Multiviews
Options -Multiviews
 
# URL rewriting module activation
RewriteEngine on
 
# URL rewriting rules
RewriteRule ^api/?(.*)$ /webservice/dispatcher.php?url=$1 [QSA,L]
RewriteRule ^([a-z0-9]+)\-([a-z0-9]+)(\-[_a-zA-Z0-9-]*)/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /img/p/$1-$2$3.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9]+)\-([0-9]+)/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /img/p/$1-$2.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /img/p/$1/$1$2.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /img/p/$1/$2/$1$2$3.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /img/p/$1/$2/$3/$1$2$3$4.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /img/p/$1/$2/$3/$4/$1$2$3$4$5.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /img/p/$1/$2/$3/$4/$5/$1$2$3$4$5$6.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /img/p/$1/$2/$3/$4/$5/$6/$1$2$3$4$5$6$7.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /img/p/$1/$2/$3/$4/$5/$6/$7/$1$2$3$4$5$6$7$8.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])([0-9])(\-[_a-zA-Z0-9-]*)?/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /img/p/$1/$2/$3/$4/$5/$6/$7/$8/$1$2$3$4$5$6$7$8$9.jpg [L]
RewriteRule ^c/([0-9]+)(\-[_a-zA-Z0-9-]*)/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /img/c/$1$2.jpg [L]
RewriteRule ^c/([a-zA-Z-]+)/[a-zA-Z0-9-]+\.jpg$ /img/c/$1.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9]+)(\-[_a-zA-Z0-9-]*)/[_a-zA-Z0-9-]*\.jpg$ /img/c/$1$2.jpg [L]
RewriteRule ^([0-9]+)\-[a-zA-Z0-9-]*\.html /product.php?id_product=$1 [QSA,L]
RewriteRule ^[a-zA-Z0-9-]*/([0-9]+)\-[a-zA-Z0-9-]*\.html /product.php?id_product=$1 [QSA,L]
RewriteRule ^([0-9]+)\-[a-zA-Z0-9-]*(/[a-zA-Z0-9-]*)+ /category.php?id_category=$1&noredirect=1 [QSA,L]
RewriteRule ^([0-9]+)\-[a-zA-Z0-9-]* /category.php?id_category=$1 [QSA,L]
RewriteRule ^([0-9]+)__([a-zA-Z0-9-]*) /supplier.php?id_supplier=$1 [QSA,L]
RewriteRule ^([0-9]+)_([a-zA-Z0-9-]*) /manufacturer.php?id_manufacturer=$1 [QSA,L]
RewriteRule ^content/([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*) /cms.php?id_cms=$1 [QSA,L]
RewriteRule ^content/category/([0-9]+)\-([a-zA-Z0-9-]*) /cms.php?id_cms_category=$1 [QSA,L]
RewriteRule ^oldal-nem-talalhato$ /404.php [QSA,L]
RewriteRule ^cim$ /address.php [QSA,L]
RewriteRule ^cimek$ /addresses.php [QSA,L]
RewriteRule ^szemelyes-adatok$ /authentication.php [QSA,L]
RewriteRule ^top-termekek$ /best-sales.php [QSA,L]
RewriteRule ^kosar$ /cart.php [QSA,L]
RewriteRule ^kapcsolat$ /contact-form.php [QSA,L]
RewriteRule ^discount$ /discount.php [QSA,L]
RewriteRule ^guest-tracking$ /guest-tracking.php [QSA,L]
RewriteRule ^elozo-rendelesek$ /history.php [QSA,L]
RewriteRule ^identity$ /identity.php [QSA,L]
RewriteRule ^gyartok$ /manufacturer.php [QSA,L]
RewriteRule ^sajat-fiok$ /my-account.php [QSA,L]
RewriteRule ^uj-termekek$ /new-products.php [QSA,L]
RewriteRule ^rendeles$ /order.php [QSA,L]
RewriteRule ^rendeles-kovetes$ /order-follow.php [QSA,L]
RewriteRule ^gyors-rendeles$ /order-opc.php [QSA,L]
RewriteRule ^order-slip$ /order-slip.php [QSA,L]
RewriteRule ^elfelejtett-jelszo$ /password.php [QSA,L]
RewriteRule ^ar-leszallitas$ /prices-drop.php [QSA,L]
RewriteRule ^kereses$ /search.php [QSA,L]
RewriteRule ^oldal-terkep$ /sitemap.php [QSA,L]
RewriteRule ^stores$ /stores.php [QSA,L]
RewriteRule ^keszlet-informaciok$ /supplier.php [QSA,L]
</IfModule>
 
# Catch 404 errors
ErrorDocument 404 /404.php
 
<IfModule mod_expires.c>
ExpiresActive On
ExpiresByType image/gif "access plus 1 month"
ExpiresByType image/jpeg "access plus 1 month"
ExpiresByType image/png "access plus 1 month"
ExpiresByType text/css "access plus 1 week"
ExpiresByType text/javascript "access plus 1 week"
ExpiresByType application/javascript "access plus 1 week"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 1 week"
ExpiresByType image/x-icon "access plus 1 year"
</IfModule>
 
FileETag INode MTime Size
<IfModule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE text/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript
</IfModule>
Link to comment
Share on other sites

Tudni kellene hogy milyen verzió...

 

próbálj meg egy szűz 404.php-t a gyökérbe tenni, az eredetit felülírva (mentést csinál azért belőle előtte).

 

Próbáld meg egy olyan verzió 404.php-jével amit leginkább valószínűsítesz hogy az van Neked.

 

Adatbázishoz hozzáférsz?

Link to comment
Share on other sites

visszatöltöttem a blocktopmenut , fehérség az oldalon...de hogy mondtad, hogy állítsam kapcsoljam be a hibajelzőt, azt írta, hogy a blocktopmenu.php val van baja, felülírtam egy régivel, és bejött az oldal, ettől még nem működik, de egy probléma pipa

Link to comment
Share on other sites

a homeslider -el is ugyanezt meg tudtam csinálni..., már "CSAK" be kéne lépni :(

 

kezdőlap jól néz ki, de onnan sehova se megy, mindenre csak ezt írja:

 

Warning: File /home/pothajshop/domains/pothajshop.hu/public_html/404.php is deprecated

in /home/pothajshop/domains/pothajshop.hu/public_html/classes/Tools.php on line 2147

 

(ezeket hiába írom felül, adatbázis lesz?)

Link to comment
Share on other sites

kitöröltem a tools.php-ból a 2147-es sort és eltűnt a hibaüzenet:

 

Warning: File /home/pothajshop/domains/pothajshop.hu/public_html/404.php is deprecated

in /home/pothajshop/domains/pothajshop.hu/public_html/classes/Tools.php on line 2147

 

HOGY LÉPJEK BE?

Link to comment
Share on other sites

sziasztok, tegnap ment az oldal, most megint nem megy, már nagyon unom, a file-t is próbáltam azzal sem tudtam, de rájöttem, hogy valamelyik php-ban hash-t kell állítani, de már nem találom azt az oldalt ahol azt olvastam hogy kell, nincs időm órákat bogarászni vele sajnos, lehet lecserélem az egészet, mert ezek az új presták nagyon hulladékok már, nekem az 1.4 tökéletes volt, de nekem ki KELLETT próbálni az újat :) hát nagyon megérte

 

majd később bíbelődök vele még kicsit, köszönöm az eddigi segítéségeket

Link to comment
Share on other sites

Bíbelődni lehet, semmi gond nincs ezzel, meg azzal hogy az ember új dolgokat próbál ki. Vagy bejön vagy nem.

 

De mentésnek mindig lennie kell. Anélkül semminek sem szabad nekiállni.

 

Sok sikert kívánok egyébként, remélem sikerül megtalálni a megfelelőt.

Link to comment
Share on other sites

most meg a rendelés értesítő nem megy, hát eldobom a hajam már  :angry:

 

még annyit segítsetek légyszi, hogy tudom beállítani ftp-n vagy adatbázisban, hogy be legyen kapcsolva?

Az állapotok közül nem használok semmit, csak egyet, ami az order config

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hát szerintem a .htaccess fájlt kellett volna csak törölni (talán) még az elején. Bár fura, hogy az adminba nem lehet belépni. Ott kellene még kikapcsolni a keresőbarát URL-t majd vissza. Ekkor újra generálódik a .htaccess

 

A rendelésértesítőt meg az alert modul újratelepítésével talán meg lehet oldani.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...