Jump to content

Chybně zobrazené DPH na faktuře


tomasiroky

Recommended Posts

Dobrý den všem, 

prosím o radu, kde by mohla být chyba. 

Mám v Prestashopu u dopravců nastaveno DPH 21%. 
Na faktuře se mi v detailech platby zobrazuje správně daň 21%, ale v kolonce "Platba za dopravu" je 15%. Přitom je to tam přepočteno správně o 21%. Pouze místo čísla 21, je tam číslo 15. 

Hledám třetím dnem, ale nemohu se odpovědi nikde dohledat. Prosím poradíte, kde může být ten "zakopaný pes"?

Děkuji předem za každou radu a hezké dny!

 

(modul Česká faktura)

post-768897-0-84753500-1394090820_thumb.png

Edited by tomasiroky (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

standardne je to ve vazné tabulce ps_carrier_tax_rules_group_shop

 

Děkuji!

 

Aha... :-) Tak v té tabulce vidím toho.. ..jaxi nevím co s tím. Můžete poradit? Díky moc! Tyhle tabulky není úplně to v čem bych se cítil jako ve svých botách. :-/

http://awesomescreenshot.com/0ec2g92x5b

Edited by tomasiroky (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Pěkné odpoledne všem, stále jsem nikde nic nenašel, jsem v koncích. Nevěděl byste prosím někdo nějakou jinou radu než "podívej se do databáze"? Já jsem z toho už úplně vedle.

 

Jsem věčný za každou radu, i za "podívej se do databáze", jenže já z té databáze nedokážu nic vykoukat.

 

Potřeboval bych navést způsobem: jdi do phpmyadmina, tam najdi tohle a podívej jestli tam bude tohle. Jestli ne, tak to tam dopiš,... 

 

Všem předem děkuji! 

Link to comment
Share on other sites

Návod pro 1.5.6.1... ve starších verzích by to mělo být obdobné:

 

Máš to správně nazvané? Lokalizace > Daně > Název daně a její poměr by se měli shodovat.

Máš u přepravce správnou daň? Přeprava > Dopravci > Editace daného dopravce > Přepravní a místní náklady > Daň by měla být vyplněna správně.

Používáš základní fakturu nebo sis koupil nějaký modul pro fakturu? Nebo jsi fakturu ručně upravoval nebo si nechal ručně upravovat? Ten obrázek z databáze nám nic neřekne, protože nevíme, jak máš jednotlivé daně uložené. Ale obecně vysvětlení toho obrázku z databáze:

 

id_carrier - id dopravce... název k tomu id najdeš v ps_carrier_lang

id_tax_rules_group... to je id daně, která je k danému dopravci přiřazena (viz druhý bod daň u přepravce)... název k tomu id bude zase někde tax_rules_lang... všechno co končí lang jsou názvy k tomu id, které hledáš.

 

Se s tim smiř (http://blog.bloxxter.cz/wp-content/uploads/2013/09/sestimsmir-289x300.jpg).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...