Jump to content

Problemy przy zmianie szablonu na Graphileon.


aquakks

Recommended Posts

Witam,

Otóż w domyślnym szablonie oraz modułach dokonywałem wielu edycji m.i zmieniałem szerokości kolumn, produktów polecanych, stopki etc.

 

Niestety okazało się, że edycja zwykłego szablonu jest zbyt pracochłonna, ściągnąłem więc darmowy szablon Graphileom i włączyłem go. Szablon cały się rozpada, nieregularnie ułożona jest stopka. Nawigacja na siebie nachodzi, Dodatkowo zaczeły pojawiać się napisy : "* * 2007-2013 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License" w różnych miejscach. 


Teraz moje pytanie :

1. Czy jest to wina tego, że przed tym edytowałem jakieś pliki ? Czy da się to przywrócić (z tego co pamiętam kiedyś natrafiłem chyba na taką opcje ale nie mogę jej teraz znaleźć.

 

2. Jak naprawić stopkę i nawigacje ? Czy trzeba wyłączyć jakieś moduły ? Czy może zająć się edycją jakiś plików ? 

 

3. Jak usunąć te napisy o licencji ?

 

4. Czy da się umieścić koszyk w prawej kolumnie, a nie w headerze ? 

 

 

Z góry dziękuje za pomoc i serdecznie pozdrawiam  :)

 

 

Oto screen z wyglądu sklepu : http://oi62.tinypic.com/2mdfa8p.jpg

 

Oto link : http://skroc.pl/a9463

Edited by aquakks (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

1) nie, jest to wina tego szablonu, można poczytać na forum, że szablon sprawia BARDZO dużo problemów, od problemów z menu, po dostosowanie go do własnych potrzeb, problemów ze stopką, koszykiem, dodawniem produktów do koszyka... 

2) jw.

3) jw.

4) zależy o który szablon pytasz, jeżeli o ten - powiem wprost: będzie ciężko ;) jeżeli edycja standardowego szablonu byla zbyt pracochłonna, to sprawienie, aby ten szablon zaczął działać (nie mówiąc już o modyfikacjach) będzie jeszcze cięższe i rozciągnie się w czasie jeszcze bardziej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź :) W sensie może edycja domyślnego szablonu nie była tak bardzo ciężka, co bardziej chciałbym postawić na wygląd, a w niektórych darmowych szablonach jest on dosyć fajny :)

 

Mógłbyś mi może polecić jakiś darmowy szablon (o ile taki istnieje), który byłby w miarę stabliny i trochę rozwinięty graficznie ? :)

 

Niestety, dopiero zaczynam i w tej chwili nie dysponuję pieniędzmi na szablon więc wolałbym darmowy, a z czasem myślę będę inwestował.




Np. jak spojrzysz teraz uruchomiłem inny szablon "vp_beststore" i niestety dzieje się to samo :/

Edited by aquakks (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...