Jump to content

Prestashop 1.5 zaawansowane zarządzanie magazynem


tyszek

Recommended Posts

Witam!!

1.
Mam zainstalowane PrestaShop™ 1.5.6.2. Dodane produkty i prawie wszystko jest jak powinno być.
Jedyne z czym nie mogę sobie poradzić to zarządzanie magazynem.
Mam włączone zarządzanie zaawansowane.
Każdy produkt przypisany do tego magazynu i korzysta z jego stanu.

Niestety mam produkty gdzie w zakładce "zarządzanie magazynem" mam ilość np 1 a w sklepie pokazuje 0.

Niestety nie mam pojęcia gdzie jest coś spieprzone ;/

Ktoś ma jakiś pomysł??

2.
Druga sprawa to do czego służy zakładka "Pokrycie stanu" w zarządzaniu magazynem?

3. Jaka jest różnica stanów magazynowych - Fizyczny - Użytkowy - Realny?
Który z czego wynika?

4. Sprzedaje w kilku miejscach produkty i jak się coś sprzeda poza sklepem to musże usunąć z magazynu i pytanie czy robię to w dobrym miejscu i w dobry sposób? - Zarządzanie magazynem i potem strzałka z dół (czerwona)
Analogicznie jak coś dodaję do magazynu to strzałka zielona w górę?

5. Jak przy takim zarządzaniu magazynem ustawić paczkę produktów? MAm ustawiony produkt jako paczkę, ustawione aby pokazywał stan ilościowy na podstawie magazynu i ilości produktów które wchodzą w sklad i niestety lipa ;/
co bym nie klikał jest 0. Produkty które wchodzą w skład tej paczki mają stan na magazynie dodatni.
Na karcie produktu jest info:
"Kiedy produkt ma kombinacje, ilości będą bazować na domyślnej kombinacji.

Biorąc pod uwagę ilości produktów w pakietach, maksymalna ilość powinna wynosić 20"
Niestety poniżej ilość 0.


Już trochę siedzę z prestashop, napoczątku 1.4 i było ok potem zmian na 1.5 i tutaj jest ten magazyn którego nie potrafię ogarnąć a żadnego opisu nie znalazłem odnośnie funkcjonowania tego.

Proszę o pomoc !! I z góry dzięki wielkie !!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...