Jump to content

[Moduły] AJAX Rozwijana Kategorie


Recommended Posts

Moduł ten wyświetla kategorie w rozwijanego menu zamiast strukturze drzewa i umożliwia podkategorii być dynamicznie ładowane do zmniejszenia czasu ładowania. Inne opcje obejmują wyświetlanie liczby produktów w każdej kategorii, ukrywanie pustych kategorii i zapisywanie stanu rozwijanego menu.

Moduł ten jest przydatny do sklepów prowadzących sprzedaż części samochodowych, baterii laptopa lub cokolwiek innego wymagającego klienta, aby wybrać spośród tysięcy modeli produktów kupić osprzęt. Kupcy mogą korzystać z funkcji importu CSV w PrestaShop szybko dodać wszystkie marki i modele, sprawia, i moduł automatycznie generuje blok Wyszukiwarka produktów dzięki czemu klienci mogą szybko i łatwo wybrać modele.

Więcej informacji w tym changelogu i linki do stron internetowych z wykorzystaniem modułu, zobacz stronę modułu tutaj. Oto link do zakupu modułu na PrestaShop Addons.

Kompatybilny z PrestaShop v1.4.x, v1.5.x i v1.6.x

post-13933-0-85012300-1393588529_thumb.png

post-13933-0-79798200-1393588545_thumb.png

post-13933-0-01744100-1393588586_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

AJAX Rozwijana Kategorie v2.1 został wydany. Mam przepisany moduł za pomocą klas pomocniczych Prestashop, tak aby te same modułu pliki pracować zarówno PrestaShop v1.5.x i v1.6.x. Ja również moduł reaguje w PrestaShop v1.6, więc rozwijanego menu jest pełna szerokość w tabletce i uchwał telefonów i można zwinąć.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

AJAX Rozwijana Kategorie v2.3 został wydany. Poprawia stronę konfiguracji modułu i naprawia błąd, który powodował cache ilość produktów, być usunięte podczas zapisywania ustawień. Wiele poziomów kategorii mogą być teraz wyświetlane w stopce, wraz z numerami produktów.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

AJAX Rozwijane Kategorie v2.4 został wydany. Mam poprawić wydajność modułu za pomocą nleft i nright celu określenia, czy kategoria posiada podkategorie, listy rozwijanej wykonane w razie potrzeby pełną szerokość i poprawił stylistykę z rozwijanego menu przy użyciu Uniform, aby dopasować temat, naprawiono kilka błędów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

AJAX Rozwijane Kategorie v2.5 został wydany. Aktualizacja naprawia błąd w uporządkowaniu kategorii w pierwszej liście rozwijanej, poprawia bezpieczeństwo i dodaje nagłówek do góry strony konfiguracyjnej z linkiem do strony kontaktu z mojej strony do wsparcia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...