Jump to content

[MEGOLDVA] Universal Payment Module


wilbury

Recommended Posts

Valaki ismeri ezt a modult? Mintha olvastam volna róla itt, de nem találom. A problémám az, hogy hiába viszek fel új payment típust a modul segítségével (van rendelve hozzá carrier is termsézetesen), az nem jelenik meg fizetéskor a frontenden. Mit cseszhetek el? 1.7-es verziójú az UPM.

Edited by wilbury (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

PS 1.5.4

 

A következőt csináltam install után:

 

-Modulok > Pay Systems menüben felvettem egy új payment típust

-kitöltöttem minden mezőjét

-beállítottam nála az összes lehetséges carriert és usergroupot

-mentés :)

-a Modulok > Fizetés menüben a fizetési modulok listájában nem szerepel az UnivPM, de alatta a "Fizetési modul korlátok" alatt ott szerepel szépen kitöltve a pénznem, csoport, ország korlátoknál

 

Kellett-e volna mást tennem még?

Edited by wilbury (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Na megoldódott a probléma, nem a modullal volt a baj, hanem a pénznemekkel. De a lényeg: mire jó ez a modul igazából? Én csak annyit látok, hogy felvesz az ember egy új fizetési módot, amit hozzá tud rendelni szállítókhoz, és usercsoportokhoz, és átállítja a rendelés státuszát. Tud valami okosságot még? Valami bonyolultabb fizetési módot lehet vele csinálni?

Link to comment
Share on other sites

Nem igazán tudom, csak kérdeztem. Mondjuk bármilyen post-process dolgot valami abstract függvénnyel, amit ha megvalósítasz, az lefut rendelés után. Vagy fizetési költség/felár az adott fizetési módhoz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...