Jump to content

Jaki program handlowo-magazynowy do Prestashop ?


luki4ever

Recommended Posts

witam,

 

używam od wielu lat Subiekta zintegrowanego z osCommerce, ale mam dość tego rozwiązania, chcę postawić sklep na Prestashop i zastanawiam się jaki program magazynowo-handlowy polecacie ? 

 

nie chcę żadnych wynalazków typu FirmesLink bo facetowi zależy tylko żeby sprzedać licencję, a potem zero wsparcia, pomocy przy konfiguracji itp (pozostaje głuchy na emaile) 

 

potrzebuję dobrego programu sprzedaży na miarę SubiektaGT który będzie zintegrowany z Prestashop.

Niby tyle firm jest na rynku, a jak się człowiek wgłębi to albo chcą za integrację 10 tys zł. albo są to wynalazki jak ten powyżej.

 

z góry dziękuję i pozdraiwam

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo wiem co Ci poradzić bo akurat w firmie, której pracuję mamy rozwiązanie Subiekt + Prestashop + FirmesLink i sprawdza się doskonale.

Nie wiem o co chodzi, ale akurat z p. Rafałem - właścicielem FirmessLink nigdy nie miałem problemu z kontaktem, jeśli nie odbierał telefonu to zawsze oddzwaniał, z @ też nie było problemu.

 

Ciężko Ci będzie znaleźć lepszy synchronizator do Subiekta.

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo wiem co Ci poradzić bo akurat w firmie, której pracuję mamy rozwiązanie Subiekt + Prestashop + FirmesLink i sprawdza się doskonale.

Nie wiem o co chodzi, ale akurat z p. Rafałem - właścicielem FirmessLink nigdy nie miałem problemu z kontaktem, jeśli nie odbierał telefonu to zawsze oddzwaniał, z @ też nie było problemu.

 

Ciężko Ci będzie znaleźć lepszy synchronizator do Subiekta.

 

No niestety w moim przypadku nie wyglądało to tak kolorowo, próbowałem umówić się telefonicznie na zdalną konfigurację to zostałem zbyty, że otrzymam ofertę na e-mail, następnie pisałem w tej sprawie na e-mail i zero odzewu więc osobiście nie polecam tej firmy.

 

Jeśli jest tutaj ktoś kto podejmie się zdalnej konfiguracji Prestashop + moduł FirmessLink + Subiekt to proszę o kontakt tutaj lub na priv.

 

z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...