Jump to content

Zlece zrobienie ładnego sklepu


NutHeme

Recommended Posts

Witam.

Tak jak pisałem w temacie zlecę w dobrej cenie zrobienie sklepu na presta :) sklep nie musi być na wczoraj..... mam czas ok 2-3 miesiące więc jest czas żeby wszystko dopracować. 

W sieci znalazłem 2 sklepy, które są ciekawie zrobione i myślę, że to dobre wzorce.

1.  http://oklejgo.pl/

2. http://www.decomania.pl/

Choć skłaniam się do tego 1 bardziej taki "portalowy"

 

Linki to nie reklama :) i nie chce, żeby tak były odbierane :) mają na celu tylko wgląd :)

jak by co to zapraszam na prv ... odnośnie funkcji "bajeranckich" sklepu będę pisał w tym wątku. 

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

300zł? prima aprilis będzie dopiero za miesiąc. Zapomniałeś dopisać jedno zero, czy naprawdę myślisz, że ktoś zrobi ci ładny sklep w 2 godziny?

Bierzesz 150zł za godzine ?? ilu masz klientów?

300zł ? :D

 

z takim budżetem to pozostaje jedynie

http://templatemonster.com

Mozliwe.... :/ no cóż będziem się męczyć ...

Edited by NutHeme (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

nie kazdy pracuje za 10 zl za godzine. Zrobienie dobrego sklepu to minimum 5 tyś, a są i takie firmy które biorą 50 tyś.

 

Ok. Rozumiem, bo sam za darmo nie pracuje, ale mnie zastanawia jak to się dzieje że zrobienie szablonu ( być może źle napisałem post - mój błąd przepraszam) może kosztować tyle. Nie chce się kłócić ale nie wiem czy ktoś zapłaci 5,000zł za szablon i ustawienie sklepu, żeby wszystko działało.

[edit]

A tak całkiem poza konkursem. Zna ktoś w takim przypadku jakiś kurs robienia szablonów może być płatny. Widze, że 1.6 wychodzi więc raczej pod tą wersje

Edited by NutHeme (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Co prawda z prestą mam do czynienia krótki czas ale co do kosztów postawienia sklepu, to sam rozmawiałem z kilkoma firmami i koszty są to od 1500 zł w górę za dosyć prosty sklep. Za takie linki jak ty podałeś to cena koło 3 tys. pewnie jest realna. 

Co do kursów to chyba najważniejsze znać podstawy CSS/HTML, do tego javascript. Trochę tego do ogarnięcia jest :/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Co prawda z prestą mam do czynienia krótki czas ale co do kosztów postawienia sklepu, to sam rozmawiałem z kilkoma firmami i koszty są to od 1500 zł w górę za dosyć prosty sklep. Za takie linki jak ty podałeś to cena koło 3 tys. pewnie jest realna. 

 

Co do kursów to chyba najważniejsze znać podstawy CSS/HTML, do tego javascript. Trochę tego do ogarnięcia jest :/

 

 

No to zostaje mi odkładanie kasy na profesjonalistę.... dzięki za uświadomienie i sprowadzenie na ziemie :)

Link to comment
Share on other sites

No to zostaje mi odkładanie kasy na profesjonalistę.... dzięki za uświadomienie i sprowadzenie na ziemie :)

 

Oczywiście nie chciałem Cię zniechęcić. Bo w sumie ja sam staram się działać jak najmniejszym kosztem, gdyż nie mam zbyt dużego budżetu. A więcej pięniedzy też nie chce wydawać bo to jest małe przedsięwzięcie i wiem, że długo by się zwracało. HTML/CSS znam tylko podstawy, dużo można dowiedzieć się w internecie na temat różnych spraw. Jeśli masz czas to warto próbować :)

 

Te 300 zł to musisz i tak odłożyć na jakieś moduły etc. pewnie bo to też dojdzie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napisz w punktach czego potrzebujesz i wtedy prześlij komuś do wyceny; im mniej niewiadomych, rozmów i dopracowywania zbędnych szczegółów (czy zbędnych funkcjonalności), tym mniejszy koszt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

OK.:) po kilku dniach kopania znalazłem fajny szablon, który by sie nadawał... oczywiście płatny. teraz zależy mi tylko na jego instalacji i dodaniu kilku kategorii ( ok 5... reszte jakoś dam rade) i ok 10 produktów do każdej kategorii po 2 :) ktos ma jakieś propozycje cenowe ?

 

szablon:

http://www.leotheme.com/demo/prestashop14x/?template=leo_clothes

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak: wybrałeś sobie szablon ze "stajni" leotheme - szablony są fajne, ale nie ma nic za darmo - masz masę opcji konfiguracyjnych począwszy od kolorów themsa po zaawansowane top menu, stopkę, slidera, szerokości i dziesiątki innych parametrów...

Czekają cię tłumaczenia szablonu - są niekompletne i po "polskiemu".

Moja sugestia jest taka - masz czas, więc weź " byka za rogi" i zrób wszystko sam, nie szukaj osoby która zainstaluje szablon, doda za ciebie kilka kategorii i produktów - co będzie dalej? - będziesz szukał za każdym razem osoby, która zmieni Ci np górne menu albo stopkę?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Powiem tak: wybrałeś sobie szablon ze "stajni" leotheme - szablony są fajne, ale nie ma nic za darmo - masz masę opcji konfiguracyjnych począwszy od kolorów themsa po zaawansowane top menu, stopkę, slidera, szerokości i dziesiątki innych parametrów...

Czekają cię tłumaczenia szablonu - są niekompletne i po "polskiemu".

Moja sugestia jest taka - masz czas, więc weź " byka za rogi" i zrób wszystko sam, nie szukaj osoby która zainstaluje szablon, doda za ciebie kilka kategorii i produktów - co będzie dalej? - będziesz szukał za każdym razem osoby, która zmieni Ci np górne menu albo stopkę?

W sumie masz racje.... człowiek całe życie się uczy... sam nie dam rady zrobic takiego szablonu a podoba mi sie te menu ( ze zdjęciami) slider i ogólnie. .... Skoro tłumaczenia są złe to może fakt posiedziec z pół roku i podszkolić sie samemu w robieniu szablonu.... mam już jeden sklep na shoper ale jakoś mi nie podchodzi :/ zastanawiam sie też na rozwiązaniem firmy Sellsmart.... + jest integracja ( tak jak z shoperem ) z Subiektem GT ... ech... wezme chyba kredyt, żeby mi ktos postawił dobry sklep...

Link to comment
Share on other sites

Masz wybrany szablon.

Tłumaczenia to kilkanaście / kilkadziesiąt zwrotów językowych - 1 dzień

Ogarnięcie modułów i reszty konfiguracji - tydzień.

Po co Ci pół roku i kredyt? ;)

Posiedź ze dwa tygodnie nad sklepem, porób testy, próby  - dasz radę to sam zrobić za 14 dni :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Masz wybrany szablon.

Tłumaczenia to kilkanaście / kilkadziesiąt zwrotów językowych - 1 dzień

Ogarnięcie modułów i reszty konfiguracji - tydzień.

Po co Ci pół roku i kredyt? ;)

Posiedź ze dwa tygodnie nad sklepem, porób testy, próby  - dasz radę to sam zrobić za 14 dni :)

 

Ok. .... za 2 tygodnie pokaże w takim razie co wypociłem.... :) a może dla pewności za 3 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...