Jump to content

Funkcja "Product::getCover()" działa na localhost, ale nie działa na serwerze.


tamburyniarz

Recommended Posts

Witam,

 

Postanowiłem napisać własny moduł zgodnie z tym poradnikiem: http://nemops.com/creating-new-pages-in-prestashop/#.UwuHpvl5OWE

Wszystko ładnie działa, problem tylko w tym, że działa u mnie na serwerze lokalnym (używam Xamppa) , a kiedy wrzucę pliki modułu na serwer wirtualny (na linuxpl.com) to już nie do końca, wszystko ładnie się instaluje, niestety kiedy przechodzę na stronę modułu to widzę blank page. Doszedłem, że problemem jest ta linijka (z powyższego poradnika):

foreach ($products as $key => $product) {
			foreach ($products as $key => $product) {
				$products[$key]['id_image'] = Product::getCover($product['id_product'])['id_image'];
			}
		}   

Ma ona na celu sprawić, by zdjęcia produktów zostały wyświetlone. Jak już wspominałem działa to na Xamppie, lecz nie działa na serwerze wirtualnym. 

Podaję adres pod którym powinny wyświetlić się produkty:http://decocarpet.pl/results

Dodatkowo tutaj podaję mój plik results.php

<?php
Class advencedsearchResultsModuleFrontController extends ModuleFrontController
{
	public function init()
	{
		$this->page_name = 'results'; // page_name and body id
		parent::init();
	}
	
	public function initContent()
	{
		parent::initContent();
		
		$products_count = $this->module->countAllProducts();
		$this->pagination($products_count); // needs to be here, so that page number and products per page are assigned to "p" and "n"
		$products_partial = Product::getProducts($this->context->language->id, ((int)$this->p - 1) * (int)$this->n, $this->n, 'name', 'asc');
		$products = Product::getProductsProperties($this->context->language->id, $products_partial);
		foreach ($products as $key => $product) {
			foreach ($products as $key => $product) {
				$products[$key]['id_image'] = Product::getCover($product['id_product'])['id_image'];
			}
		}  
	 
		$this->context->smarty->assign(array(
			'products' => $products,
			'homeSize' => Image::getSize('home_default')
		));
		$this->setTemplate('results.tpl');
	}	

}
?>

Bez wspomnianej pętli z użyciem funkcji getCover() produkty się wyświetlają, niestety bez zdjęc.
Nie wiem co z tym zrobić. Pomóżcie. Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...