Jump to content

Wyłączenie lecącego produktu do koszyka


jarwol

Recommended Posts

Witam

 

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mógłbym wyłączyć widok lecącego produktu do koszyka oraz czy istnieje możliwość zamiany na komunikat (np. pop-up) typu DODAŁEŚ PRODUKT DO KOSZYKA.

 

Z góry bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

zapomniałem!

 

w ajax-cart.js jest kod:

		if (cartBlockOffset != undefined && $picture.length)
				{
					$picture.appendTo('body');
					$picture
						.css({
							position: 'absolute',
							top: pictureOffsetOriginal.top,
							right: pictureOffsetOriginal.right,
							zIndex: 4242
						})
						.animate({
							width: $element.attr('width')*0.66,
							height: $element.attr('height')*0.66,
							opacity: 0.2,
							top: cartBlockOffset.top + 30,
							right: cartBlockOffset.right + 15
						}, 1000)
						.fadeOut(100, function() {
							ajaxCart.updateCartInformation(jsonData, addedFromProductPage);
							$(this).remove();
						});
				}
				else

usuń go ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystko fajnie, wielkie dzięki :) wolałem jednak trochę zmodyfikować ten kod aby usunąć tylko wybrane efekty. Mam jeszcze pytanie odnośnie tego efektu z toturialu. Czy istnieje możliwość wpisania czasu jaki powinien wyświetlać się komunikat, nie mówię tutaj o fadeOut, czyli samym znikaniu ale o utrzymaniu jego widoku np. przez 3 sekundy. Próbowałem dodać link do tego efektu, wszystko ok. Zastanawiam się jednak czy istnieje możliwość dodania skryptu z przyciskiem zamknij. Sprawdzam to na różne sposoby ale jakoś nie bardzo się klei ;(

Link to comment
Share on other sites

Po dodaniu kodu w ten sposób, po kliknięciu dodaj do koszyka przekierowuje mnie natychmiast do koszyka i nie wykonuje żadnej animacji
 

$("body").append("<div class='addtocartconfirmation'><span>"+addtocartconfirmation+"</span><span onclick="$(".addtocartconfirmation").fadeOut(1000);">zamknij</span></div>"); $(".addtocartconfirmation").delay(2500).fadeTo("fast", 0.6).fadeOut(500);
Link to comment
Share on other sites

Twój kod zawiera błędy, 

+addtocartconfirmation+"</span><span onclick="$(".addtocartconfirmation").fadeOut(1000);">zamknij</span></div>"); 

nclick="$(".addtocartconfirmation").fadeOut(1000);"

 

 

" jest wykorzystywane jako definicja "tekstu" 

konstrukcja typu "tekst"+jakasmizenna+"tekst="$("test")" powoduje, że tekst nie ujęty w " traktowany jest jako zmienna, dlatego " trzeba zastąpić '

Link to comment
Share on other sites

Po zmianie znaków:

$("body").append("<div class='addtocartconfirmation'><span>"+addtocartconfirmation+"</span><br /><span onclick='$('.addtocartconfirmation').fadeOut(1000);'>zamknij</span></div>"); $(".addtocartconfirmation").delay(2500).fadeTo("fast", 0.6).fadeOut(500);

Wyświetla się tekst zamknij, ale niestety nie jest aktywny. W edytorze cały tekst jest w jednym kolorze

<span onclick='$('.addtocartconfirmation').fadeOut(1000);'>zamknij</span></div>
Link to comment
Share on other sites

Mam dokładnie tak:

$("body").append("<div class='addtocartconfirmation'><span>"+addtocartconfirmation+"</span><br /><span onclick='$(\".addtocartconfirmation\").fadeOut(1000);'>zamknij</span></div>"); $(".addtocartconfirmation").delay(9500).fadeTo("fast", 0.6).fadeOut(500);

widać zamknij ale nie działa. Widoczny jako zwykły tekst.

Link to comment
Share on other sites

fakt, coś jest nie tak, myślę, żę chodzi o jakiś konflikt między dwoma fadeOut (jedne wywołane) za delay, drugie zaraz po kliknięciu w zamknij.

 

może zamiast fadeOut warto spróbować np. z remove(); - sprawdziłem i działa, ale bez efektu znikania

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...