Jump to content

نحوه رفع خطای : Error: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

Recommended Posts

سلام به همه 

من وقتی رو محصولای فروشگاه کلیک میکنم به جای باز کردن لینک محصولات پیغام خطای زیر نمایش داده میشه در صفحه بعد...

خیلی گیرم لطفا کمک کنید: خیلی هم گشتم، و نمیخوام از اول فرشگاه  رو نصب کنم، گفتم قبل راه حلشو پیدا کنم شاید بعدا باز به این مشکل بر بخورم!

(Error: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO

من فقط شاخه های محصول اضافه کردم فروشگاه کاملا تمیزه ...

[email protected]

سلام

کاش لینک سایتتون رو هم میدادید

به هر حال چیزی که به ذهن من میرسه اینه که شما از یک ماژول نسخه 1.4 در صفحه محصولتون استفاده کردید و چون نوع ارتباط با دیتابیس در 1.5 تغییر کرده این خطا رو نمایش میده

موفق باشید

اگر آدرس سایتتون همین سی جی کور هست که باید بگم شما از نسخه فارسی انجمن ما استفاده نمیکنید و از یک انجمن جانبی دانلود کردید

از انجمن ما نسخه پارسی رو دریافت و نصب کنید:

presta-shop.ir

اون نسخه ای که نصب کردید از طرف ما پشتیبانی نداره. حدس من هم همونی هست که رامتین جان گفتن

• Like 2

ینی باید فروشگاه رو از اول نصب کنم؟؟؟؟؟

اعصاب این خطا هارو ندارم، میخوام منتظر بمونم تا 1.6 ریلیز شه بعد بزنم تو کاره ترجمش ازش استفاده کنم ... البته همه به فکرشن ...

مرسی از راهنماییی

اگر آدرس سایتتون همین سی جی کور هست که باید بگم شما از نسخه فارسی انجمن ما استفاده نمیکنید و از یک انجمن جانبی دانلود کردید

از انجمن ما نسخه پارسی رو دریافت و نصب کنید:

presta-shop.ir

اون نسخه ای که نصب کردید از طرف ما پشتیبانی نداره. حدس من هم همونی هست که رامتین جان گفتن

امتحان میکنم  مرسی

you can view other part of shop? problem appear only when you're trying to open product page

برای شما رو هم دانلود میکنم ...

هستش prestashop_1.5.6.2 right to left  ورژنی که من هم اکنون رو هاستم نصب کردم نسخه 

هستش  prestashop_1.5.4.1.rtl اما نسخه نهایی که شما بر روی انجمنتون گذاشتین نسخه 

:(

کمکی میکنه آیا؟ یا باید ماژولامو پاک کنم، باید ببینم کدوم ماژول سازگار نیست حذفش کنم....

Edited by cgcore.ir (see edit history)