Jump to content

[moduł] przelew bankowy - pomoc


Recommended Posts

Witam
Na wstępie proszę nie linczować ponieważ jestem nowy i mogę jeszcze wszystkiego nie wiedzieć :)

 

Zwracam się do was z prośbą o pomoc w znalezieniu modułu do przelewów bankowych.

Podstawowy jest strasznie nieczytelny i prostacki.

 

Zależało by mi na tym module:

sh9.png

 

jest o wiele czytelniejszy dla kupującego - jednak jest mały problem i nie potrafię go znaleźć w internecie (jedyne co potrafię znaleźć to wersja podstawowa presty - ale jak już wspominałem totalnie mi nie leży)

Proszę o pomoc

P.s. w związku z otwieraniem sklepu mam pytanie czy lepiej napisać jeden duży temat ze wszystkimi pytaniami jakie mi leża na sercu czy każdy wątek pisać na nowo?

Link to comment
Share on other sites

 

 

P.s. w związku z otwieraniem sklepu mam pytanie czy lepiej napisać jeden duży temat ze wszystkimi pytaniami jakie mi leża na sercu czy każdy wątek pisać na nowo?

każdy pisać na nowo. odpowiadanie w multiwątku to koszmar ;)

 

w Twoim przypadku nie jest kwestią znalezienie nowego modułu tylko modyfikacja szablonu email jaki jest wysyłany do klienta.

Link to comment
Share on other sites

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc nakierowaniu mnie jak mogę zmodyfikować ten moduł tak aby był przystosowany do moich potrzeb.

Albo jeżeli ktoś się nudzi to mógłby mi napisać taki szablon a ja i wielu innych użytkowników presty pięknie podziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...