Jump to content

Skrytí pravého sloupce


subpage

Recommended Posts

Dobrý den,

 měl bych takovej svízelnej dotaz, třeba s tím má někdo zkušenost. Mám default šablonu a zde jsou tři sloupce (left, center, right). Rád bych tyto tři slouce zachoval, avšak pravý sloupec bych rád skryl po rozkliku kategorie a zobrazení skupiny karet, aby se mi vešly vedle sebe tři karty produktů. S pravým sloupcem se mi vejdou jen dvě vedle sebe a začínám mít moc stránek produktů.

Mohl bych celý pravý sloupec trvale skrýt a poupravit si šablonu na trvalé dva slouce, to není problém, ale pravý se mi hodí na reklamu atd a potřeboval bych ho skrýt jen aby se mi v kategoriích vešly tři produkty vedle sebe... Má s tímto někdo zkušenost?

 

 

Link to comment
Share on other sites

V šabloně kategorie {if $page_name != category}{HOOK_RIGHT}{/if}

 

Pakliže máš pravý blok ve footer nebo jinde... nic se nemění. Jen pak musíš ještě rozšířit prostor centrálního bloku... takže mu musíš asi dát nějaký class, který se o to postará nebo nastavíš trvale v css... cest je víc. Tohle je asi ta nejvíc easy.

 

Co se toho tagu týče, může se trošku měnit s ohledem na verzi, kterou používáš.

Link to comment
Share on other sites

díky za tip, mam pravej sloupec ve footeru. Vyzkoušel sem to a funguje to dobře, ale když rozkliknu kategorii tak mi mizí footer.

Taky sem se hrabal v ccs a koumal nastavení center column a taky gridů ale jak nastavim kdekoliv šířku středního sloupce rozsype to všechno (jenom na tý stránce kategorie to je ok :-D). Nejsem si jistý jestli pude v css nastavit šířka jenom této rozklinuté kategorie kde je skrytý ten pravý sloupec.. nemá někdo nápad?

Link to comment
Share on other sites

Nebylo by lepší koupit nějakou 2-sloupcovou šablonu? Dají se pořídit už pod 1000 Kč.

 

Na dva sloupce si to umim předělat v pohodě, tohle je případ kdy chci mít tři sloupce a pouze při rozkliku kategorií chci mít dva, aby se mi vešly tři karty vedle sebe... :-)

 

to berka.pavel: díkes moc du to vyzkoušet :-)

Edited by subpage (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Musíš vycházet z toho, že jsi v category... takže v css to bude vypadat asi takto:

 

- vytvoříš pod ten grid, který má střední sloupec pravidlo

 

.category .grid-xx {width="xxx px"}

 

Toť vše.

 

Pecka, hodil sem pod ten grid:  #category .container_9 .grid_5 {width: 758px;}  a faká to super :-) díky moc :-D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...