Jump to content

ürün kombinasyonlarındaki sorun

ida21

Recommended Posts

siteye tablo ekliyorum ve tablo için 3 boyut kombinasyon tanımlıyorum. fakat varsayılan olarak orta boy tabloyu belirlememe rağmen alt kategoride sorun yok ama en üst kategori dekorasyona tıkladığımızda tabloların fiyatını en yüksek olanı yani en bütük olanı görünüyor oysa ben varsayılan olarak orta boyu tanımladım.. neden dekorasyonda en yüksek fiyatlı ve en büyük olan şeklinde gösteriliyor anlamış değilim.. yardımcı olursanız sevinirim .. teşekkürler.

slm

kombinasyonlarda bazen default tanımlamasını kombinasyon seçeneklerinde yıldızı tıklayarak değiştirmek yerine kombinasyonu editleyerek varsayılan  kutucuğunu işaretlerseniz sanırım istediğiniz olur. 1.5.4.1 le gelen bir bug

default yıldızı tıklayarak yer değiştiriyor fakat kombinasyonun içinde kendi ataması olmuyor. Bir de böyle deneyebilirsiniz. Tabii sorununuzu yanlış anlamadıysam :)

hayır buda çözüm olmadı.. ben sorunu tekrar yazayım.. siteye eklediğim tablolara 3 kombinasyon atıyorum ve orta boy olanı varsayılan yapıyorum.. tablolara girdiğimde fiyat olarak orta boyun fiyatları gözüküyor ama bi üst kategoride dekorasyonda nedense en büyük boyun yani en yüksek fiyatlının fiyatı görünüyor .. neden varsayılan o üst kategori için geçerli olmuyor bunu anlamadım..

hayır buda çözüm olmadı.. ben sorunu tekrar yazayım.. siteye eklediğim tablolara 3 kombinasyon atıyorum ve orta boy olanı varsayılan yapıyorum.. tablolara girdiğimde fiyat olarak orta boyun fiyatları gözüküyor ama bi üst kategoride dekorasyonda nedense en büyük boyun yani en yüksek fiyatlının fiyatı görünüyor .. neden varsayılan o üst kategori için geçerli olmuyor bunu anlamadım..

Orjinal tema ile deneyebilirmisiniz ?

Bazı temalarda <select selected="" tanımlaması olmayabiliyor.